1000 piegów – zapraszamy na kolorową i pozytywną wystawę portretów ludzi z całego świata

847
Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

„1000 piegów” to tytuł wystawy zdjęć autorstwa Doroty Król-Rózgi, która zostanie otwarta w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wystawa to kolekcja fotograficznych portretów ludzi z najbardziej egzotycznych krajów.

 

Nepal. Kambodża, Indie, Peru, Malezja, Laos czy Meksyk – to tylko część długiej listy krajów, które odwiedziła Dorota Król-Rózga. Z każdego z nich przywiozła wiele zdjęć, ale szczególnie upodobała sobie portrety. – Na wycieczkach szukam twarzy. Od krajobrazów wolę ludzi i ich twarze. Zależy mi na tym, aby były naturalne i pełne emocji. Żeby gościł na nich uśmiech – mówi o swojej pasji.

W tworzeniu wystawy bierze udział Krystian Dróżdż, skarżyski fotografik. – Zdjęcia Doroty są bardzo pozytywne. Pomyśleliśmy, że kolorowe twarze ludzi z całego świata skutecznie obudzą Skarżysko o tej porze roku, gdy dookoła jest szaro i ponuro – mówi.

Wernisaż będzie miał swoje muzyczne tło. Nikt nie zadba o to lepiej niż Studium Instrumentów Etnicznych. – Wszystkich chętnych zapraszam na pozytywne wibracje, dawkę dobrej energii i oczywiście na lampkę wina, soku oraz słodki poczęstunek – dodaje Dorota Król-Rózga.

Wernisaż wystawy „1000 piegów” odbędzie się w piątek 21 grudnia 2018 roku o godz. 19.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wystawa będzie czynna do 13 stycznia 2019 roku. Wstęp na wernisaż i wystawę jest wolny.

Zdjęcia Doroty Król-Rózgi można obejrzeć też na jej blogu na Facebooku:

Zapraszamy!

1000 piegow
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na wystawę zdjęć Doroty Król-Rózgi „1000 piegów”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here