Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Choć nasz zespół wygrał drugi barażowy mecz z Unią Sędziszów, to ostatecznie zwycięzcą dwumeczu zostali sędziszowianie.

Tym samym obie drużyny w przyszłym sezonie zagrają w tych samych klasach rozgrywkowych, co w minionym – Granat w lidze okręgowej, a Unia Sędziszów w IV lidze.

Granat po przegranym pierwszym meczu 0:2, miał na Rejowie do odrobienia dwie bramki i już pod 20 minutach po uderzeniu Mariusza Grzejszczyka połowicznie wywiązał się z zadania. Po golu gospodarze dążyli do strzelenia drugiego gola i posiadali przewagę. Goście starali się zdobyć gola z kontr.

Po zmianie stron, im bliżej było do końca, tym większe były emocje – zarówno na boisku, na ławkach trenerskich, jak i na trybunach. Sędzia pokazał kilka żółtych kartek piłkarzom, a czerwoną – trenerowi gości.

Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski

Do zmiany rezultatu już jednak nie doszło i porażka Unii okazała się dla nich w ostatecznym rozrachunku zwycięska.

Trener Granatu Mariusz Arczewski po meczu winnym braku awansu uznał siebie samego. – Porażkę biorę po męsku na klatę. Udała nam się cała runda wiosenna, ale nie wyszedł nam dwumecz z Unią. Przepraszam kibiców, zawodników i władze klubu za takie rozstrzygnięcie – powiedział trener.

Granat Skarżysko – Unia Sędziszów 1:0 (1:0)