Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Pomimo trzaskających mrozów w najbliższy weekend na lodowisku w Skarżysku będzie gorąco. Przyjedzie do nas wiele drużyn, aby grać i bawić się w hokeja.

Lodowisko miejskie im. Mieczysława Filipowskiego znów będzie gościć drużyny hokejowe z regionu. Dzień po dniu odbędą się dwa turnieje – jeden dla dzieci i młodzieży, a drugi seniorski.

III Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Prezydenta

W sobotę 3 marca na lód wyjedzie pięć drużyn, aby rywalizować o puchar prezydenta Skarżyska Konrada Kröniga. Wśród nich będą skarżyscy Piraci i suchedniowskie Kojoty. Początek turnieju o godz. 7.30, a ostatni mecz rozpocznie się o 14.50.

 

Drużyny uczestniczące w turnieju:

  • Pirates Skarżysko
  • Samson Samsonów
  • Kojoty Suchedniów
  • Sokoły Końskie
  • ROLA Radom

turniej hokeja skarzysko

Świętokrzyski Piknik Hokejowy 2018

Z kolei w niedzielę 4 marca na lodowisku rywalizować będą dzieci i młodzież. Gospodarzem imprezy są Piranie, czyli jedyna w naszym województwie młodzieżowa grupa hokejowa. W jej składzie grają młodzi mieszkańcy Skarżyska, Suchedniowa, Kielc i okolic.

Piranie do udziału w turnieju zaprosiły gości – zespoły ROLA Radom, UKS Wikingowie Elbląg i HKS Mińsk Mazowiecki. W programie turnieju będą mecze, konkurs rzutów karnych o konkurs szybkości przejazdu.

Turniej potrwa od godz. 8.00 do 14.00

Na obie imprezy wstęp wolny! Zapraszamy!

Z powodu rozgrywania zawodów korzystanie z lodowiska będzie możliwe od godz. 16 w sobotę (VII tercja), a w niedzielę od 14.30 (VI tercja).

swietokrzyski piknik hokejowy 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here