Karatecy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki walczyli o medale w Turku

938
Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Wielkopolski Turek był kolejnym miastem na mapie tegorocznych startów karateków SKSW „Kyokushin-Karate”. Z silnie obsadzonego turnieju przywieźli 18 medali i triumf w drużynie.

Turniej w Turku, Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski, to już jeden z ostatnich występów podopiecznych Zbigniewa Zaborskiego w tym sezonie, ale jeden z najbardziej wartościowych. – Turniej był licznie i silnie obsadzony, więc zwycięstwo smakuje tym lepiej – skomentował występ swoich zawodników trener.

Na zawodach wystąpiło 21 zawodników ze skarżyskiego klubu i aż 18 stanęło na podium. SKSW zajął też pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Zdobywcy medali:

Złoto: Nadia Pieniążek, Alan Sulima, Piotr Lisowski, Angelika Skorek, Zuzanna Wiśniewska, Wiktoria Sokół, Albert Malik, Wiktoria Aleksandrowicz oraz drużynowo.

Srebro: Julia Aleksandrowicz, Maja Oleksiak, Jowita Mazurek, Aleksandra Domagała.

Brąz: Antonina Pastuszko, Bartosz Jach, Dominika Garbacz, Julia Domagała, Zuzanna Białek, Mikołaj Garbacz.

Przed przerwą wakacyjną przed zawodnikami Skarżyskiego Klubu Sportów Walki jeszcze turnieje w Ostrowi Mazowieckiej i Nowym Targu. Wakacje spędza też pracowicie, ponieważ w lipcu udadzą się na obóz szkoleniowo-rekreacyjny do Mrzeżyna.

Zdjęcia: archiwum SKSW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here