Anna Szymankiewicz i Aneta Załęcka zapraszają na imprezę z okazji Dnia Matki pod hasłem „Mam na imię kobieta. Kobieta zmienną jest”
Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

„Mam na imię kobieta. Kobieta zmienną jest” to impreza, jaką dla wszystkich kobiet, nie tylko matek, szykują Skarżyszczanki – nieformalna inicjatywa mieszkanek naszego miasta. Gościem specjalnym imprezy będzie Ilona Felicjańska.

Skarżyszczanki to grupa kobiet, które za cel obrały sobie przekonać wszystkie kobiety, że każda z nich jest wyjątkowa, każda ma w sobie potencjał, i że wszystko jest możliwe. Impreza, która odbędzie się w niedzielę 27 maja, na Placu Staffa przy Miejskim Centrum Kultury, ma być w zamierzeniu pierwszą z cyklu „Mam na imię kobieta. Kobieta zmienną jest”. Okazją do spotkania będzie Dzień Matki, ale to wydarzenie dla wszystkich kobiet.

To wydarzenie już się odbyło. Kliknij tutaj i zobacz fotorelację

 

Jedną ze współorganizatorek jest Aneta Załęcka, fryzjerka, stylistka, którą nasi czytelnicy znają choćby z jej bloga, prowadzonego na naszym portalu. Fryzjerstwo to dla niej praca, ale i pasja. Nie jedyna zresztą, co pokazała na swojej wystawie malarstwa i fotografii. – Nieważne, ile mamy lat, jak wyglądamy, co robimy na co dzień. Ważne, że jesteśmy – my, kobiety ze Skarżyska. Chcemy się spotkać, pokazać, że jesteśmy świetne. Chcemy zrobić coś dla siebie i dla naszego miasta – mówi Aneta Załęcka.

Na imprezę złoży się wiele elementów. Będą goście specjalni, będzie muzyk, będzie pokaz mody i prezentacja metamorfoz. A modelkami będą mieszkanki naszego miasta, czyli Skarżyszczanki. – W codziennej gonitwie zapominamy o swojej sile, przestajemy czuć się kobiece i piękne. Zakładamy ubrania, które nie podkreślają naszej urody, a wręcz ją zakrywają. Nie mamy czasu na staranny makijaż albo wykonujemy go nieumiejętnie i w pośpiechu. Fryzjera odwiedzamy tylko od wielkiego dzwonu. Staramy się nie rzucać w oczy, gubić się wśród tłumu. Można to zmienić i warto to zmienić – dodaje Anna Szymankiewicz, współinicjatorka imprezy, na co dzień liderka Szlachetnej Paczki w Skarżysku.

Gość specjalny – Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska opowie o swoich przeżyciach z przeszłości, o traumie i szukaniu siły w sobie. O tym, że w życiu najważniejsza jest wiara we własne szczęście i bycie szczęśliwym. Podpowie, co należy zrobić, aby wrócić do pełni życia po ciężkich przeżyciach.

Prowadzenie – Sylwia Beata Lehner

Sylwia Beata Lehner to rodowita góralka, przedsiębiorca, coach i trener skuteczniej zmiany. Jest laureatką nagrody „Polska Lwica Biznesu 2015”.

Metamorfozy

Dziesięć pań wspólnie z Anetą Załęcką udowodnią, że spektakularna metamorfoza własnego wizerunku jest jak najbardziej możliwa – poprzez zmianę długości, koloru i uczesania włosów, odpowiedni makijaż i dobrze dobrany strój.

Jedna taka metamorfoza zostanie wykonana na żywo, przed publicznością.

Pokaz mody

Najnowsze stroje z kolekcji wiosna–lato 2018 od firmy Dana Collection ze Skarżyska Kościelnego, której właścicielką jest Danuta Banaczek. W roli modelek oczywiście mieszkanki Skarżyska.

Porady

Jak schudnąć, co jeść, aby mieć zdrowie i dobre samopoczucie? O tym opowiedzą Paulina Duda i Mateusz Kawalec z gabinetu Activ-Med.

O tym, że biustonosz może mieć niebagatelny wpływ zarówno na zdrowie, jak i samopoczucie kobiety (pod warunkiem, ze jest dobrze dobrany), przekonywać będzie Karolina Topór, właścicielka Bravitacji, niedawno otwartego salonu bielizny z usługą brafittingu.

Makijaż jest również bardzo ważny, wiec jego tajniki odkryją makijażystki Mary Kay.

Muzyka, bo muzyka jest dobra na wszystko

Muzyka jest dobra na wszystko. To wie każdy. Dlatego nie zabraknie artystek ze Skarżyska i nie tylko, zarówno tych, których talent świetnie już znamy, jak i tych, które dopiero chcą go objawić.

Anna Hamela, kielczanka, laureatka „Szansy na sukces”, zaprezentuje swoją specjalność – piosenkę francuską – i opowie o sobie w roli matki, o trudnej drodze do macierzyństwa i trudnościach, jakie napotkała już jako matka.

Również z Kielc pochodzi duet Ardente Duo. Skrzypaczka Wiktoria Kołodziejczyk i gitarzystka Klaudia Głuszek zagrają wiele znanych standardów muzyki popularnej.

Patrycja Zarychta, rodowita skarżyszczanka, po raz kolejny zaprezentuje swój talent i umiejętności wokalne, które otwierają jej drzwi do czołowych scen kraju, największych rozgłośni radiowych i skłaniają do współpracy czołowych polskich muzyków.

Na scenie pojawią się też Nicole Bless z chórem złożonym z dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Maria Moliszewska, utalentowana dziewczynka, która z niezwykłym urokiem śpiewa polskie i zagraniczne hity.

I jeszcze więcej…

Tego dnia na Placu Staffa odbędzie się też Pchli Targ, na którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie – biżuterię, odzież, dodatki i ozdoby.

Życie jest za krótkie by je przeczekać. Mamy je tylko jedno i musimy przeżyć je tak, by niczego nie żałować tuż na życia zakręcie. Mamy określoną liczbę dni, aby coś zmienić, aby być przydatnym, aby zakończyć wszystko co zaczęliśmy. Nie warto odkładać niczego na później. Jest bowiem później, niż myślisz i trzeba zacząć działać już! Trzeba zająć się sobą. „ Ja” jest tak samo ważne jak „Oni”. Nie jutro, nie za tydzień, nie później. Teraz!

Zapraszamy na Plac Staffa 27 maja 2018 r. o godz. 15.00 na Dzień Matki pod hasłem „Mam na imię kobieta. Kobieta zmienną jest”!

Imprezę współorganizuje MCK, a patronat objął prezydent Skarżyska Konrad Krönig.

Anna Szymankiewicz i Aneta Załęcka zapraszają na imprezę z okazji Dnia Matki pod hasłem „Mam na imię kobieta. Kobieta zmienną jest”
To tylko część uczestniczek wydarzenia

mam na imie kobieta dzien matki skarzysko 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here