Tańczyliśmy zumbę dla Łukasza Tusznio

975
Maraton Zumby dla Łukasza Tusznio
BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
bezplatne porady prawne skarzysko
bezplatne porady prawne skarzysko

Łukasz, 23-letni skarżyszczanin poruszający się wózku, zbiera pieniądze na elektryczny skuter. Pomagają mu w tym fundacja „7 Marzeń” i mieszkańcy miasta.

Łukasz Tusznio od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Elektryczny skuter pomoże mu sprawniej przemieszczać się z miejsca na miejsce. Koszt takiego urządzenia to ponad 13 tysięcy złotych. Łukasz już część pieniędzy ma, ale to wciąż mało.

Niedzielny maraton to akcja, podczas której wolontariusze fundacji zbierali pieniądze od mieszkańców, którzy zebrali się na Placu Staffa. Dzięki hojności obecnych uzyskano kwotę 570 złotych.

Do wspólnej zabawy zapraszali: Mateusz Zatorski, Artur Cieślik, Ola Zych i Maja Kołomańska.

Kliknij w pierwsze zdjęcie, aby uruchomić galerię lub oglądaj przewijając stronę w dół

Łukasz Tusznio (z prawej) był obecny na Placu Staffa
Łukasz Tusznio (z prawej) był obecny na Placu Staffa

zumba-maraton-lukasz-tusznio-004zumba-maraton-lukasz-tusznio-003zumba-maraton-lukasz-tusznio-019zumba-maraton-lukasz-tusznio-018zumba-maraton-lukasz-tusznio-016zumba-maraton-lukasz-tusznio-015zumba-maraton-lukasz-tusznio-010zumba-maraton-lukasz-tusznio-011zumba-maraton-lukasz-tusznio-012zumba-maraton-lukasz-tusznio-013zumba-maraton-lukasz-tusznio-014zumba-maraton-lukasz-tusznio-009zumba-maraton-lukasz-tusznio-008zumba-maraton-lukasz-tusznio-007zumba-maraton-lukasz-tusznio-006zumba-maraton-lukasz-tusznio-005zumba-maraton-lukasz-tusznio-002Charytatywny maraton zumby dla Łukasza Tusznio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here