dni skarzyska 2019

Reprezentacja Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska wzięła udział w turnieju siatkówki rad młodzieżowych, który odbył się w weekend w Suchedniowie.

Młodzieżowi radni Skarżyska, a konkretnie część z nich, tym razem zebrali się nie na sali obrad, a na hali sportowej w Suchedniowie. W sobotę odbył się tam II Turniej Młodzieżowych Rad w Piłkę Siatkową zorganizowany przez radę z Suchedniowa przy wsparciu tamtejszego samorządu.

Przeciwnikami naszych młodych radnych, którzy mogli zaprosić do składu osoby spoza rady, były rady z Szydłowca, Radoszyc, Starachowic, Suchedniowa, Włoszczowy oraz miejscowości Dębe Wielkie spod Mińska Mazowieckiego.

Nasz zespół po jednej wygranej i jednej przegranej wyszedł z grupy i w półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju, zespołem Dębego Wielkiego.

W meczu o trzecie miejsce skarżyska rada zmierzyła się z reprezentacją rady starachowickiej, ale podobnie jak w meczu grupowym, lepsi okazali się sąsiedzi znad Kamiennej i nasz zespół zajął ostatecznie czwarte miejsce.

W składzie reprezentacji Młodzieżowej Rady Miasta Skarżyska wystąpili: Julia Maciejczyk, Amelia Święcicka, Jakub Ludew, Kinga Sikora, Dariusz Maciejewski, Klaudia Zielińska, Patrycja Osóbka i Patryk Gnat. Opiekunem drużyny był Jakub Bilski z urzędu miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here