Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Pochodząca ze Skarżyska-Kamiennej wokalistka Patrycja Zarychta wystąpi w swoim rodzinnym mieście. Koncert pt. „Przytul” odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury.

Koncert będzie promował najnowszy singiel artystki zatytułowany również „Przytul”, a jednocześnie zapowiadał kolejny album.

„Przytul” to utwór dla tych, którzy zapomnieli o samych sobie, dla tych, co żyją w pędzie i wszystko wokół zaczyna szarzeć. Dla tych, którzy stracili siebie, dla tych, którzy stracili kogoś bliskiego. Nie jesteś sam. Masz SIEBIE! Przytul się do SIEBIE!

Utworu Patrycji Zarychty „Przytul” posłuchasz tutaj:

Patrycja Zarychta i jej nowy singiel „Przytul” już do posłuchania

W koncercie wystąpią:

  • Patrycja Zarychta – wokal
  • Grzegorz Rdzak – klawisze
  • Piotr Żaczek – bas
  • Gniewomir Tomczyk – perkusja, sample

Koncert Patrycji Zarychty „Przytul” odbędzie się 30 października 2020 roku o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Bilet wstępu kosztuje 10 zł.

Patrycja Zarychta – pochodząca ze Skarżyska-Kamiennej wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Wykładała w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Współpracowała m.in. z Michałem Urbaniakiem, Kubą Badachem, Wojtkiem Pilichowskim, Piotrem Żaczkiem, Femi Temowo.

Na swoim koncie ma wiele nagród na konkursach i festiwalach ogólnopolskich. Występowała na największych festiwalach Jazzowych w Polsce, m.in. Warsaw Summer Jazz Days, Jazz Jamboree 2016 oraz Woodstock 2017 czy Opole 2017. 19 maja 2017 roku ukazał się debiutancki album Patrycji Zarychty zatytułowany „Szczęście”, nad którym pracowała razem z Michałem Urbaniakiem oraz Markiem Pędziwiatrem. Na płycie Michała Urbaniaka „From Warsaw with Love” Patrycja Zarychta wykonała utwór wspólnie z gwiazdą światowego jazzu – Herbie Hancockiem!

patrycja zarychta koncert przytul mck skarzysko
Patrycja Zarychta da koncert pt. „Przytul” Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here