Czar muzyki i słowa - spektakl - Agnieszka Osiecka - Perły z Lamusa - Miejskie Centrum Kultury

Grupa artystyczna Perły z Lamusa działa przy skarżyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku od pięciu lat. Robi to sukcesem i do świętowania okrągłej rocznicy zaprasza wszystkich chętnych. Koncert „Przemija uroda, zostaje pogoda…” odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury.

Piosenki, przyśpiewki, skecze, wiersze i wiele innych form artystycznych to domena skarżyskiego zespołu. Zespołu, można powiedzieć, eksportowego, ponieważ Perły z Lamusa występują na wielu scenach, zarówno w regionie świętokrzyskim, jak i poza. Na koncie mają nie tylko wiele występów, ale też sporo nagród, ze Scyzorykami, czyli świętokrzyskimi nagrodami muzycznymi na czele.

W najbliższą środę odbędzie się uroczysty koncert. W programie jednak będzie nie tylko występ Pereł, ale też zaproszonych gości. Pojawi się zespół Fantazja z Szydłowca, również prowadzony przez liderkę Pereł Annę Tchórzewską, zespół taneczny The Fifty Five oraz kapela, której tożsamość ma być niespodzianką.

Koncert będzie wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. W jego trakcie będzie prowadzona zbiórka pieniężna dla Kai i Kacpra Pisarków, rodzeństwa ze Skarżyska, które choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Aby skutecznie leczyć małych skarżyszczan potrzeba, bagatela, sześć milionów złotych rocznie.

Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się w środę, 31 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w MCK. Wstęp jest wolny, ale na koncercie będą puszki, do których warto wrzucić choćby drobny datek na rzecz dzieciaków, dla których los okazał się tak niełaskawy.

Zapraszamy!

perly z lamusa 5 lecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here