Praca: Przedstawiciel handlowy – Celsium serwis

2106
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Firma Celsium serwis zatrudni pracowników w dziale sprzedaży opału na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Zadania:

  • Samodzielne zdobywanie nowych klientów
  • Utrzymanie kontaktów handlowych ze stałymi klientami
  • Bezpośrednia sprzedaż produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego oraz oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzonego postępowania rekrutacyjnego na adres mailowy celsiumserwis@celsiumserwis.pl lub adres ul. 11 Listopada 7, Skarżysko-Kamienna.

Celsium serwis - praca - przedstawiciel handlowy