Skarżyski Klub Sportów Walki - Turniej Karate o Puchar z Żeliwa - Końskie
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

W licznej i silnej stawce podopieczni Zbigniewa Zaborskiego ze Skarżyskiego Klubu Sportów Walki poradzili sobie świetnie.

Nasza ekipa liczyła 23 osoby. Większość zdobyła miejsca na „pudle”. Ci, którym się nie udało, walczyli równie zaciekle i też zostawili po sobie dobre wrażenie.

• Kacper Świerczyński

Zbigniew Zaborski: Występ swoich podopiecznych uważam za udany. Na 23 startujących zdobyliśmy 19 medali – to ogromny sukces. Zdobyliśmy 2. miejsce drużynowo, za gospodarzami turnieju. Za nami zostały bardzo mocne kluby, które miały w składzie większą liczbę zawodników. Wszystkim moim zawodnikom gratuluję.

Poza strefą medalową zostali:

• Kacper Zaborski, który po rewelacyjnej walce ćwierćfinałowej uległ Marcinowi Kopij z Kobierzyc na punkty
  • Bartek Suligowski przegrał swoją walkę poprzez wagę, ponieważ był cięższy od swojego przeciwnika o 2,5 kg
  • Wiktor Więckowicz, Dawid Safader – debiutanci, ale walki toczyli na wysokim poziomie

sksw-konskie-001Skarżyski Klub Sportów Walki - Turniej Karate o Puchar z Żeliwa - Końskiesksw-konskie-022sksw-konskie-021sksw-konskie-020sksw-konskie-019sksw-konskie-018sksw-konskie-017sksw-konskie-016sksw-konskie-015sksw-konskie-014sksw-konskie-013sksw-konskie-012sksw-konskie-011sksw-konskie-010sksw-konskie-009sksw-konskie-008sksw-konskie-007sksw-konskie-006sksw-konskie-005sksw-konskie-004sksw-konskie-003