Klub fotograficzny ZOOM zaprasza na Skarżyskie Dni Fotografii

885
dni skarzyska 2019

Wystawa fotografii oraz spotkania zarówno ze skarżyskimi jak i zaproszonymi fotografami złożą się na Skarżyskie Dni Fotografii, które odbędą się już w pierwszy weekend lutego.

Klub fotograficzny ZOOM działający przy Miejskim Centrum Kultury przygotował nie lada gratkę dla miłośników fotografii. Podczas Skarżyskich Dni Fotografii będzie można obejrzeć wiele świetnych zdjęć, a przy okazji nabyć cenną wiedzę do największych fachowców w tej materii.

Na trzydniową imprezę złożą się:

  • 2 lutego, godz. 18.00 – wernisaż wystawy „Między ziemią a niebem”, na której obejrzeć będzie można zdjęcia członków klubu ZOOM,
  • 3 lutego, godz. 18.00 – spotkanie z fotografem Tomaszem Grzybem, który przedstawi swoje prace i wprowadzi w świat swojej fotografii zamkniętej w temacie „Światło w przestrzeni cienia”,
  • 4 lutego, godz. 15.00 – spotkanie z artystą fotografikiem Januszem Buczkowskim, współtwórcą Kieleckiej Szkoły Krajobrazu. W trakcie spotkania będzie można nabyć albumy oraz zdjęcia artysty, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczone będą na jego leczenie.

Skarżyskie Dni fotografii to pierwsza tego typu impreza w historii klubu ZOOM. – Pomysł zrodził się po zeszłorocznej wystawie „Fotografia – sztuka i pasja”. Dni fotografii będą się zgrywać z naszą coroczną wystawą i mamy nadzieję, że wpiszą się na stałe w kalendarz imprez MCK. W zamierzeniu, co roku będziemy podejmować inny temat podczas dni fotografii, a podczas kolejnych motywem przewodnim będzie fotografia portretowa i street foto – mówi Krystian Dróżdż z klubu ZOOM.

Skarżyskie Dni Fotografii odbędą się w Miejskim Centrum Kultury. Wstęp jest wolny.

Zapraszamy!

skarzyskie dni fotografii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here