Nasi karatecy najlepsi w turnieju z okazji Narodowego Święta Niepodległości

SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Choć liczba medali, jaką zdobył skarżyski klub to pechowa 13, to występ w Łosicach należy uznać za bardzo udany. Szczególnie, że okazali się najlepsi drużynowo.

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” rywalizował z 18 innymi klubami z całej Polski. W sumie, wśród 200 zawodników nasi młodzi karatecy okazali się najlepsi. Oprócz świetnych wyników indywidualnie, zajęli pierwsze miejsce drużynowo, wyprzedzając klub z Końskich oraz gospodarzy.

Sobotni występ w silnie obsadzonym turnieju ucieszył trenera Zbigniewa Zaborskiego. – Na 17 startujących naszych zawodników zdobyliśmy 13 medali. To ogromny sukces. Zdobyliśmy 1. miejsce drużynowo, zostawiając za sobą bardzo mocny i liczny klub z Końskich oraz gospodarzy turnieju, którzy wystawili ponad 30 zawodników. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratuluję, szczególnie swojemu synowi Kacprowi, który już po raz kolejny stoczył walkę na mistrzowskim poziomie wygrywając w większości swoje walki przed czasem, a finałową walkę z zawodnikiem z Chełma uznano jako walkę zawodów – podsumował zawody Zbigniew Zaborski.

• Szymon Zych w kategorii kumite semi kontakt dzieci 8–9 lat waga 30 kg

Poza strefą medalową zostali: Klaudia Trudnos (6. miejsce), która po rewelacyjnej walce ćwierćfinałowej uległa zawodniczce gospodarzy na punkty 3 do 2. Także Maciej Słoka, debiutant, przegrał swoją drugą walkę i ostatecznie uplasował się na 5. miejscu w swojej kategorii. Piotr Lisowski, który po raz pierwszy wystartował w zawodach, pokazał się z dobrej strony i zakończył swoje walki także w ćwierćfinale. Na 8. miejscu uplasowała się Wiktoria Sokół.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy!

SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)SKSW - Skarżyski Klub Sportów Walki - turniej Łosice (fot. SKSW)