Skarżyski Klub sportów Walki „Karate-Kyokushin” okazał się najlepszy w rozegranym w Końskich Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa. Indywidualny dorobek karateków był siłą rzeczy również imponujący.

Start w sobotnich zawodach w Końskich był pierwszym dla SKSW po przerwie wakacyjnej. Jak widać, skarżyscy karatecy formy nie zgubili, a wręcz przeciwnie, ponieważ wygrali klasyfikację drużynową, a indywidualnie zdobyli 14 medali. – Jestem bardzo dumny ze swoich zawodników. To świetny początek naszego nowego sezonu startowego. Dziękuję zawodnikom za ich cudowną postawę na macie, a rodzicom za pomoc i opiekę podczas trwania zawodów. Szczególnie gratuluję Dawidowi Arabaszowi, debiutantowi, który swoją wspaniałą postawą zdobył srebrny medal – skomentował występ trener Zbigniew Zaborski.

Teraz przed zawodnikami Skarżyskiego Klubu Sportów Walki występ przed własną publicznością. Już w najbliższą sobotę, 13 października 2018 roku, w Skarżysku odbędzie się IV Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin Skarżysko-Kamienna Cup 2018. Turniej rozpocznie się o 10.00 w hali MCSiR. Wstęp jest wolny. Zapraszamy!