Stand-up w MCK. Wystąpią Grzegorz Halama, Marcin Zbigniew Wojciech i Jarek Pająk

592
wakacje 2019 skarzysko

Chętnych na rozgrzewkę przed Prima Aprilis zapraszamy na dobrą zabawę w przeddzień, czyli 31 marca. Na scenie Miejskiego Centrum Kultury pojawią się specjaliści w swoim fachu.

Wystąpią znani wykonawcy:

Stand-up odbędzie się 31 marca o godz. 19.00. Bilet wstępu kosztuje 25 zł.
Bilety można kupować w Impresariacie Artystycznym MCK, a rezerwacji dokonywać pod nr. 500 199 710.

Grzegorz Halama – wystąpi z programem „Długo i szczęśliwie, czyli intymne życie grubasa”. Nowy program to pozbawiony wulgaryzmów zestaw monologów skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie. Grzegorz Halama z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych. „Intymne życie grubasa” to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, o wizycie w fitness klubie, o przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy.

Marcin Zbigniew Wojciech – człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat”, żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-uper. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera.

Jarek Pająk – ma twarz z plasteliny, a ciało z gumy. Świetnie tworzy i zmienia postacie. Widzowie mogą go znać przede wszystkim z występów z Kabaretu „Weźrzesz”, z którym zdobył liczne nagrody, przejechał całą Polskę, a także wielokrotnie pojawił się w Dwójce i Polsacie.

Stand-up to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązując mniejszą wagę do kwestii artystycznych.

Stand-up - Grzegorz Halama - Marcin Zbigniew Wojciech - Jarek Pająk - MCK
Miejskie Centrum Kultury zaprasza na stand-up. Wystąpią: Grzegorz Halama, Marcin Zbigniew Wojciech i Jarek Pająk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here