Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Do późnych godzin w niedzielę potrwa Street Food Festival 2020 w Skarżysku-Kamiennej. Na Placu Staffa przy Miejskim Centrum Kultury czeka pyszne uliczne jedzenie, ale to nie jedyne atrakcje. Tych jest szczególnie dużo dla dzieci.

Już po raz piąty w Skarżysku-Kamiennej odbywa się Street Food Festival, czyli święto ulicznego jedzenia, impreza organizowana przez kielecką firmę Street Food Polska.

Na Placu Staffa znów roznosi się zapach pyszności z kuchni całego świata, który przyciąga mieszkańców naszego miasta i gości z okolicznych miejscowości.

W tym roku znów przyjechało kilkanaście food trucków, w których można spróbować ulicznego jedzenia z całego świata, między innymi:

  • amerykańskich burgerów i tostów,
  • belgijskich frytek,
  • alzackich podpłomyków,
  • tajskich lodów,
  • hiszpańskich churrosów,
  • węgierskich kołaczy,
  • oraz naszych, rodzimych zapiekanek.

Poza jedzeniem jest sporo innych atrakcji. Duże pole do popisu mają najmłodsi – czekają na nie dmuchańce, animacje w namiocie MCK, a wcześniej były także zumba, kino plenerowe i strefa gier planszowych „Kuferek z planszówkami”.

W sobotę, podobnie, jak w zeszłym roku, na festiwalu gotował Maksymlian Przybylski, autor bloga „Max gotuje z natury”.

W niedzielę wciąż będzie można się objadać, a w programie ponadto pchli targ (od 12.00) oraz trening fitness (o 18.00). Na dzieci czekać będą dmuchańce (od 13.00) oraz namiot z animacjami (od 16.00).

Zapraszamy i życzymy smacznego! 🙂

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here