Super Psy na międzynarodowej wystawie psów

841
bezplatne porady prawne skarzysko
bezplatne porady prawne skarzysko

Od dwóch lat Dniom Skarżyska towarzyszy Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, a jednym z jej punktów jest konkurs na Super Psa, czyli najsympatyczniejszego psa Skarżyska.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w tym roku odbyła się na lodowisku. W konkurencjach dominowały owczarki niemieckie, które najliczniej stawiły się ze swoimi właścicielami w Skarżysku.

W jednej z kategorii wygrał Brek Zbigniewa Zaborskiego, znanego trenera karate. To american pitbull terier, który obronił tytuł sprzed roku.

Mieszkańcy Skarżyska licznie stawili się ze swoimi ulubieńcami w konkursie na Super Psa, czyli najsympatyczniejszego psa Skarżyska. Były wśród nich zarówno kundelki jak i psy rasowe. Najlepsza okazała się Sheila, suczka rasy maltańczyk, należąca do Mikołaja Pogorzelskiego, która zrobiła wrażenie ja jury tańcem, podawaniem łapy i innymi sztuczkami.

Drugie miejsce sprzed roku obroniła malutka Kosteczka Julii Materek. Pozycję tę zajęła ex aequo z Molly rasy border collie Dagmary Madej. Na trzecim miejscu też znalazły się dwa psy: beagle Ida Piotra Jaworskiego oraz Tytunia Amelii Zawadzkiej. Kundelka przygarnięta ze schroniska pełni rolę dogoterapeuty dla poruszającej się na wózku dziewczynki. Wraz z siostrą Julią, dziewczynki mają jeszcze jednego pieska, Pusię.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here