dni skarzyska 2019

Firma Izj-Auto zorganizowała 1. Skarżyskie Targi Wyposażenia Warsztatowego, na którym wystawcy zaprezentowali swoją bogatą ofertę, a pracownicy i właściciele warsztatów mogli zapoznać się z licznymi nowinkami technicznymi.

Na 1. Skarżyskich Targach Wyposażenia Warsztatowego pojawiło się kilkunastu wystawców, wśród nich firmy świetnie zarówno specjalistom, jak i przeciętnemu użytkownikowi. – Naszym celem jest pokazać aktualną ofertę wyposażenia warsztatów, w tym najnowsze trendy. Chcemy w ten sposób na większą skalę dotrzeć do skarżyskiej branży warsztatowej, ale też i do klientów indywidualnych. To wszytko dlatego, że zauważmy potrzebę istnienia miejsca, w którym można zapoznać się z nowościami na rynku – mówi Jarosław Zarębski z firmy Izj-Auto.

Na placu przed siedzibą firmy Ganer przy ul. Mościckiego można więc było zobaczyć szeroki asortyment wyposażenia warsztatów, od kluczy i śrubokrętów, poprzez środki czystości, odzież ochronną, aż po nowoczesne elektronarzędzia czy sprzęt diagnostyczny. – Mamy tu firmy z czołówki, jeśli chodzi o wyposażenie warsztatowe oraz sprzęt dla klienta indywidualnego – dodaje organizator.

Wśród wystawców na 1. Skarżyskich Targach Wyposażenia Warsztatowego byli: Hazet, Knipex, Vera, Energy, NEO, Bosch, Kärcher, Gudepol, CX80,M7, BHP Plus, Triangle, ProfiAuto, Izj-Auto, Ganer.

Zamiarem organizatora jest organizować kolejne targi cyklicznie, dwa razy w roku, wiosną i jesienią.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here