Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Nowy sklep z odzieżą używaną w Skarżysku-Kamiennej został właśnie otwarty. To sklep sieci TekStylowo, która ma już ponad sto sklepów w całej Polsce.

Odzież używana nie wychodzi z mody. Wręcz przeciwnie – kupowanie używanych wcześniej ubrań i innych artykułów staje się coraz modniejsze. Wbrew dość powszechnym opiniom, to nie jest oferta tylko dla osób niezamożnych. W takie ubrania zaopatrują się klienci o różnej zasobności portfela.

Używane ciuchy są trendy i eko

Dawanie ubraniom drugiego, a może nawet i trzeciego czy dalszego życia jest na całym świecie modne. Wręcz coraz modniejsze. Wpisuje się w coraz popularniejsze ekologiczne trendy typu „zero waste” czy „slow fashion”, czyli świadomych zakupów i świadomej konsumpcji. Po ubrania „z drugiej ręki” sięgają nawet modowi styliści, o czym można się było przekonać choćby z jednego z odcinków programu Top Model, nakręconego w skarżyskim Wtórpolu.

Odcinek Top Model został nakręcony we Wtórpolu w Skarżysku. Zapraszamy przed telewizory!

TekStylowo by Wtórpol

To właśnie do firmy Wtórpol ze Skarżyska należy sieć sklepów TekStylowo. Jeden z najnowszych mieści się przy ul. Piłsudskiego 4 w Skarżysku-Kamiennej. Znajduje się w tym samym obiekcie co sklep Supeco, dawnej Carrefour Market, po sąsiedzku z Castoramą. Jednocześnie został zamknięty sklep przy ulicy Żurawiej. Inny sklep sieci znajduje się przy ulicy Mickiewicza.

Sklep został otwarty 5 marca 2021 roku. Tego samego roku sieć otworzyła jeszcze dwa inne w Polsce, w tym pierwszy sklep w Warszawie. W sumie ma ich w całym kraju ponad sto. Codziennie robi w nich zakupy 30 tysięcy osób. To największa polska sieć tzw. lumpeksów. Sama firma takiego określenia się nie wstydzi i też go używa.

Nie tylko ciuchy. Nie tylko używane

W sklepach TekStylowo znajdziemy towary  przesortowane w firmie Wtórpol. Dominują w nich ubrania – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Miłośnicy szmateksów znajdą wśród nich nie tylko ubrania używane. Jak się dobrze poszuka, trafią się też ubrania nowe, nawet jeszcze z metkami.

Poza odzieżą, w sklepie kupimy buty, dodatki, pościel, chemię gospodarczą z Niemiec oraz zabawki. Wśród tych ostatnich znajdą się też tak pożądane przez najmłodszych Świeżaki, Słodziaki i inne pluszaki z Biedronki.

Co tydzień nowa dostawa, codziennie niższe ceny

Nowa dostawa odzieży używanej pojawia się w sklepach TekStylowo w każdy piątek. Potem, każdego dnia cena jest obniżana, aż do kolejnego czwartku, kiedy każda sztuka odzieży kosztuje 4 złote.

Tak spadają ceny w TekStylowo:

  • Piątek: nowy towar: 100% ceny
  • Sobota: 90% ceny
  • Niedziela: nieczynne
  • Poniedziałek: 75% ceny
  • Wtorek: 60% ceny
  • Środa: 45% ceny
  • Czwartek: wyprzedaż – wszystko po 4 zł

Lumpeks on-line

TekStylowo sprzedaje nie tylko w sklepach stacjonarnych – prowadzi również sklep internetowy z odzieżą używaną. Taka forma sprzedaży odpowiada wielu klientom, a obecnie, w dobie pandemii, jeszcze zyskała na popularności.

Zapraszamy: odzież używana on-line

 

 

Artykuł powstał we współpracy z TekStylowo

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here