Turniej piłkarski o mistrzostwo Skarżyska na Dolnej Kamiennej zakończony

Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Przez ostatnie dwa tygodnie piłkarze ze Skarżyska-Kamiennej i okolicznych miejscowości rywalizowali w Wakacyjnym Turnieju Piłkarskim o Mistrzostwo Skarżyska-Kamiennej Dolna Kamienna 2019.

Była to już 22. edycja turnieju, co czyni go jedną z najdłużej organizowanych cyklicznych imprez sportowych. W tym roku turniej odbył się w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów.

W starszej kategorii w finale zespół Hyundai Wózki Widłowe pokonał Toolmex-Truck 5:2. Trzecie miejsce przypadło Dzikom.

W juniorach wygrał zespół Zenit Kościelne, pokonując w finale FC Lipówki 9:4. Trzecie miejsce zajął zespół THC Przydworcowe.

Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Sieczka

Najlepsze zespoły i najlepsi otrzymali nagrody wraz z gratulacjami od prezydenta Skarżyska Konrada Kröniga, radnych Marka Gąski i Adama Cioka oraz Katarzyny Borek, prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Dolna Kamienna. Marek Gąska, Adam Ciok oraz stowarzyszenie są organizatorami turnieju, a Marek Gąska dodatkowo jego pomysłodawcą.

Podczas niedzielnych finałów odbyły się konkursy strzeleckie, a wszyscy obecni mogli się poczęstować kiełbaską z grilla i lodami.