Uczestnicy tegorocznej Zimowej Akademii Karate poza zajęciami sztuk walki biorą również udział w wycieczkach poza Skarżysko. Żelaznym punktem programu każdej akademii jest wycieczka do parku trampolin w Warszawie.

W parku trampolin Hangar 646 uczestnicy akademii mogli skorzystać z rozmaitych rodzajów trampolin, basenów z gąbkami czy równoważni do walki wręcz. Trenerzy parku przeprowadzili rozgrzewkę i zorganizowali dla dzieci zawody sprawnościowe.

Wizyta w takim miejscu to frajda zarówno dla dzieciaków jak i rodziców. Najmłodsi mają okazję się wyszaleć, a dorośli – spalić nieco kalorii.

Do końca akademii zostały już tylko dwa dni, ale i one będą spędzone niezwykle intensywnie. Odbędzie się jeszcze jedna wycieczka. Tym razem miejscem docelowym będzie Bałtów i tamtejszy stok narciarski, a więc wszystkich czeka białe szaleństwo.

W czwartek w Kombinacie Formy odbędzie się natomiast symboliczne zakończenie tegorocznej Zimowej Akademii Karate.

Zimowa Akademia Karate organizuje Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” prowadzony przez Zbigniewa Zaborskiego. W tym roku odbywa się 19. edycja.

 

1 KOMENTARZ

  1. Opadł kurz czas na podziękowania. Akademia Karate zakończona…. Opadł kurz czas na podziękowania…
    Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom, za zaufanie mi i przysłanie dzieciaków na XIX Zimową Akademię Karate, którą organizuję już dziewiętnaście lat. Ponad 100 dzieciaków przez dwa tygodnie wspaniale i bezpiecznie się bawiło. Dziękuję opiekunom wolontariuszom za okazaną pomoc za serce sponsorom Panu Prezydentowi Konradowi Kronigowi za przekazanie dofinansowania akademii, Panu Łukaszowi Wilczyńskiemu za dar serca, Panu Grzegorzowi Miernikowi za okazane serce, Panu Bartoszowi Iskrze za wsparcie wszystkim z serca Dziękuję. Do zobaczenia na Letniej Akademii Karate. Z wyrazami szacunku dla wszystkich sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski. OSU.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here