REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na koncert sylwestrowy pt. „Pół żartem, pół serio” na zakończenie 2019 roku.

Jak co roku w sylwestra Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na koncert z piosenkami z operetek, filmów i musicali orz wielkimi światowymi hitami.

W tym roku wszyscy, którzy lubią taki sposób żegnania starego i witania nowego roku, będą mogli posłuchać hitów, które znają i lubią.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W koncercie sylwestrowym 2019 zaśpiewają Anna Kukawska i Marzena Michalczyk. Akompaniować im będą Marcin Kurcz, Bogusław Zięba oraz sekcja rytmiczna zespołu AQQ Band.

W programie same wielkie hity, które już nie raz wybrzmiewały ze sceny MCK. Usłyszmy m.in.:

 • Czardasz – Kiedy Skrzypki Grają
 • Usta milczą, dusza śpiewa
 • Wesoła Wdówka
 • Evita – Don’t Cry for me Argentina
 • Czarnoksiężnik z Oz – Somewhere over the Rainbow
 • Skrzypek na dachu – Sunrise Sunset
 • Halo, Szpicbródka – On tak ładnie kradnie
 • Jesus Christ Superstar – I Don’t Know how to Love Him
 • Deszczowa piosenka – Singing in the Rain
 • Lalaland – City of Stars
 • ABBA – Mamma Mia, Gimme Gimme

Koncert sylwestrowy 2019 odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej 31 grudnia 2019 r. Start o godz. 22.30, a zakończenie w Nowy Rok około godz. 1.00.

Bilety w cenie 75 zł (70 zł dla seniorów) dostępne w Impresariacie Artystycznym MCK tel. 500 199 710. W cenie biletu lampka szampana i poczęstunek.

Wykonawcy koncertu sylwestrowego 2019:

Anna Kukawska – aktorka, wokalistka, na co dzień śpiewająca w Teatrze Groteska w Krakowie, mająca na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów zagranych w całym kraju, jak i za granicą. Widzom znana m.in. z roli sierżant Emilii Drawskiej z serialu „Policjantki i Policjanci”.

Marzena Michalczyk – utalentowana absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Wokalistka estradowa i klasyczna, obdarzona ciepłym, lirycznym sopranem. Dała się poznać publiczności w całej Polsce jako wykonawczyni piosenek Anny German.

Marcin Kurcz – pianista, kompozytor, aranżer i kierownik muzyczny zespołu. Ma za sobą miliony kilometrów przejechanych w trasach koncertowych i tysiące udanych koncertów w Polsce, jak i poza jej granicami. Jego głowa jest pełna pomysłów – jest w stanie pięknie zaaranżować każdy utwór. W wolnych chwilach komponuje muzykę dla telewizji.

Bogusław Zięba – (piano, akordeon) znakomity muzyk i kompozytor, mistrz akordeonu, który zjeździł Polskę, Europę, Stany Zjednoczone i Chiny koncertując z rozmaitymi zespołami. Związany m.in. z zespołem Max Klezmer Band z Krakowa.

Sekcja rytmiczna AQQ Band

Zapraszamy!

koncert sylwestrowy 2019 skarzysko
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na koncert sylwestrowy pt. „Pół żartem, pół serio” na zakończenie 2019 roku.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to