BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
bezplatne porady prawne skarzysko
bezplatne porady prawne skarzysko

Od soboty mieszkanki Skarżyska i okolic będą mogły korzystać z usługi brafittingu, czyli profesjonalnego doboru biustonosza. Wbrew pozorom, jest to sztuka, a jak pokazują statystyki, nawet 80% kobiet nosi źle dobrany biustonosz.

Dobrze dobrany biustonosz to wiele korzyści dla kobiet. Z kolei nieprawidłowo dobrany to dyskomfort i możliwość pojawienia się problemów zdrowotnych. Od soboty, 7 kwietnia, w Skarżysku w doborze biustonoszy pomagać będzie certyfikowana brafitterka Karolina Topór.

To właśnie tego dnia otworzy ona swój salon bielizny z usługą profesjonalnego brafittingu Bravitacja. Uroczyste otwarcie nastąpi o godz. 10.00. Salon będzie się mieścił przy ul. Piłsudskiego 19 (lokal 1).

Salon bielizny i brafittingu Bravitacja już jest otwarty. Kliknij tutaj i zobacz relację z otwarcia i ofertę salonu

 

Bravitacja zaoferuje mieszkankom Skarżyska i okolic biustonosze, w tym biustonosze sportowe, wysokiej jakości, cenionych na rynku marek oraz darmową usługę indywidualnego doboru biustonosza.

bravitacja brafitting salon bielizny skarzysko
Karolina Topór, certyfikowana brafitterka

Wbrew pozorom, dobrze dobrać biustonosz nie jest łatwo. – Panie, które nie korzystają z usługi brafittingu bardzo często wybierają stanik za duży w obwodzie, co powoduje, że biust nie jest właściwie podtrzymany. Kolejnym błędem jest wybór biustonosza ze zbyt małymi miseczkami. W tym przypadku  fiszbiny wbijają się w pierś , co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Jest jeszcze kilka elementów, które muszą być spełnione, aby właściwie dopasować biustonosz – mówi Karolina Topór, certyfikowana brafitterka.

Odpowiednio dobrany biustonosz, idealny do rozmiaru piersi, ich kształtu oraz sylwetki to z kolei wiele zalet. – Jeśli włożysz idealnie dopasowany stanik, Twoja figura stanie się prosta, talia będzie idealnie zaznaczona, a biust zostanie ładnie wyeksponowany. Profesjonalnie dopasowany biustonosz pozwoli każdej z nas cieszyć się atutem naszej kobiecości, którym są piersi. Życzę wszystkim kobietom idealnie dopasowanych biustonoszy i zapraszam do mojego salonu Bravitacja – dodaje Karolina Topór.

Na Panie, które w sobotę odwiedzą salon bielizny Bravitacja, czekać będzie słodki poczęstunek oraz kawa. Pierwsza klientka, która umówi się na usługę profesjonalnego brafittingu otrzyma rabat 10% na zakup bielizny, a dwie kolejne po 5% rabatu.

W sobotę salon bielizny i profesjonalnego brafittingu będzie czynny od godz. 10.00 do 14.00.

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here