Anna Tchórzewska w The Voice Senior – zachwyciła jurorów piosenką „Dziś prawdziwych cyganów już nie ma”

4836
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Anna Tchórzewska, mieszkanka Skarżyska-Kamiennej, rozpoczęła rywalizację w drugiej edycji programu The Voice Senior. W pierwszym odcinku zrobiła bardzo pozytywne wrażenie na jurorach wykonaniem piosenki „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”.

Anna Tchórzewska mieszka na w Skarżysku-Kamiennej, na co dzień jest liderką zespołu Perły z Lamusa działającego w MCK w Skarżysku i zespołu Fantazja z Szydłowca.

Mieszkańcy Skarżyska często mają okazję słuchać i oglądać Perły z Lamusa na żywo i na czele ze swoją liderką. Równie często zespół pojawia się na scenach w regionie, a i nierzadko na ogólnopolskich scenach. Występ w The Voice Senior nie jest debiutem Anny Tchórzewskiej na telewizyjnym ekranie. Perły z Lamusa występowały w Mam Talent, a zespół i Anna Tchórzewska są też laureatami Scyzoryków.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Świetny występ w TVP nie dziwi. Anna Tchórzewska, która na pierwsze imię, rzadziej używane na co dzień, ma Edwarda, zaśpiewała „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”, piosenkę Agnieszki Osieckiej i Stana Borysa. Ten utwór często słyszymy podczas występów Pereł z Lamusa.

Wszyscy jurorzy podczas występu zgodnie chwalili skarżyszczankę. Witold Paszt docenił barwę głosu Anny Tchórzewskiej, a wszyscy pozostali zachwycali się temperamentem naszej wokalistki, serwując jej owację na stojąco. Za kulisami wokalistkę dopingowali bliscy.

– Naszym oczom ukazała się niesamowita energia. Jestem zauroczony otwartością i pozytywną energią – powiedział Andrzej „Piasek” Piaseczny.

To właśnie związanego z naszym regionem „Piaska” Anna Tchórzewska wybrała na swojego trenera, który będzie prowadził ją w dalszej części telewizyjnego show.

Na bis Anna Tchórzewska zaśpiewała piosenkę „Mała” z repertuaru Nataszy Urbańskiej.

Zanim Anna Tchórzewska pojechała do studia telewizyjnego, ekipa TVP odwiedziła Skarżysko. Rafał Brzozowski, który prowadzi program, zajrzał do MCK na próbę Pereł z Lamusa. Nagrano też scenę przy Diabelskim Kamieniu.

Nasza bohaterka opowiadała o sobie i swojej muzykalnej pasji.

– Muzyka gra we mnie od małego dziecka. Scena to moje drugie życie. Kocham muzykę, kocham ludzi, kocham świat – mówiła.

Kolejne odcinki programu The Voice Senior w kolejne sobotnie wieczory. Show emituje TVP 2. Z czterdziestki uczestników, wybranych zostanie 24, potem będą dalsze eliminacje aż do ścisłego finału.

Anna Tchórzewska awansowała do finału The Voice Senior 2021. Zobacz jej występ w półfianle:

Pokonała samą siebie! Anna Tchórzewska w finale The Voice Senior

Zobacz relację z występu Anny Tchórzewskiej w finale The Voice Senior:

Anna Tchórzewska ze Skarżyska poza ścisłym finałem The Voice Senior, ale ze świetną nagrodą pocieszenia

 

W tym sezonie w jury programu The Voice Senior zasiadają:
  • Andrzej „Piasek” Piaseczny
  • Witold Paszt
  • Alicja Majewska
  • Izabela Trojanowska

Program prowadzi Rafał Brzozowski.

 

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.