REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Od soboty mieszkanki Skarżyska i okolic będą mogły korzystać z usługi brafittingu, czyli profesjonalnego doboru biustonosza. Wbrew pozorom, jest to sztuka, a jak pokazują statystyki, nawet 80% kobiet nosi źle dobrany biustonosz.

Dobrze dobrany biustonosz to wiele korzyści dla kobiet. Z kolei nieprawidłowo dobrany to dyskomfort i możliwość pojawienia się problemów zdrowotnych. Od soboty, 7 kwietnia, w Skarżysku w doborze biustonoszy pomagać będzie certyfikowana brafitterka Karolina Topór.

To właśnie tego dnia otworzy ona swój salon bielizny z usługą profesjonalnego brafittingu Bravitacja. Uroczyste otwarcie nastąpi o godz. 10.00. Salon mieści się w Skarżysku-Kamiennej.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Salon bielizny z usługą brafittingu już zaprasza:

Bravitacja – salon bielizny z usługą brafittingu w Skarżysku-Kamiennej już zaprasza!

 

Bravitacja zaoferuje mieszkankom Skarżyska i okolic biustonosze, w tym biustonosze sportowe, wysokiej jakości, cenionych na rynku marek oraz darmową usługę indywidualnego doboru biustonosza.

Bravitacja – salon bielizny z usługą brafittingu zaprasza!

Wbrew pozorom, dobrze dobrać biustonosz nie jest łatwo. – Panie, które nie korzystają z usługi brafittingu bardzo często wybierają stanik za duży w obwodzie, co powoduje, że biust nie jest właściwie podtrzymany. Kolejnym błędem jest wybór biustonosza ze zbyt małymi miseczkami. W tym przypadku  fiszbiny wbijają się w pierś , co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Jest jeszcze kilka elementów, które muszą być spełnione, aby właściwie dopasować biustonosz – mówi Karolina Topór, certyfikowana brafitterka.

bravitacja brafitting salon bielizny skarzysko
Karolina Topór, certyfikowana brafitterka

Odpowiednio dobrany biustonosz, idealny do rozmiaru piersi, ich kształtu oraz sylwetki to z kolei wiele zalet. – Jeśli włożysz idealnie dopasowany stanik, Twoja figura stanie się prosta, talia będzie idealnie zaznaczona, a biust zostanie ładnie wyeksponowany. Profesjonalnie dopasowany biustonosz pozwoli każdej z nas cieszyć się atutem naszej kobiecości, którym są piersi. Życzę wszystkim kobietom idealnie dopasowanych biustonoszy i zapraszam do mojego salonu Bravitacja – dodaje Karolina Topór.

Na Panie, które w sobotę odwiedzą salon bielizny Bravitacja, czekać będzie słodki poczęstunek oraz kawa. Pierwsza klientka, która umówi się na usługę profesjonalnego brafittingu otrzyma rabat 10% na zakup bielizny, a dwie kolejne po 5% rabatu.

W sobotę salon bielizny i profesjonalnego brafittingu będzie czynny od godz. 10.00 do 14.00.

Zapraszamy!