REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Na scenie klubu CBArt znów można było posłuchać rockowego grania w świetnym międzynarodowym wydaniu. Z trasą koncertową gości bowiem w Polsce Danny Handley, wokalista i gitarzysta grupy The Animals & Friends.

The Animals & Friends to grupa będąca spadkobiercą legendarnych The Animals. Grupa wzięła sobie akurat wolne od występów i Danny Handley zdecydował się ruszyć w trasę solową. Na koncertowej mapie znalazło się również miejsce dla Skarżyska i klubu CBArt.

W trasie po Polsce brytyjskiemu muzykowi towarzyszą świetnie znani z występów w klubie CBArt: perkusista Tomek Dominik i basista Łukasz Gorczyca. W środowy wieczór trio zaprezentowało zdominowany przez rock i blues repertuar, czyli to co lubią najbardziej bywalcy CBArtu.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W odnowionej sali klubu na widzów koncertów czeka też jeszcze jedna atrakcja – na ścianach wiszą nowe obrazy autorstwa skarżyskiego malarza Ryszarda Rosińskiego.

W następną środę, 24 stycznia, w klubie CBArt kolejny koncert. Tym razem z pewnością dominował będzie blues, ponieważ na scenie pojawi się legendarna Śląska Grupa Bluesowa. Koncert będzie poświęcony pamięci Jana „Kyksa” Skrzeka, zmarłego trzy lata temu muzyka zespołu.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp kosztuje 30 zł.

 

Zapraszamy!