REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Koncert zespołu IRA i innych kapel, festyn rodzinny, wystawa psów, spotkania i wykłady, promocyjne ceny na bilety na obiekty miejskie to atrakcje tegorocznych Dni Skarżyska.

Tegoroczne Dni Skarżyska trwały od 2 do 4 czerwca. Finałem był festyn rodzinny na stadionie Ruchu, na którym szczególnie młodsi skarżyszczanie mieli najwięcej okazji do miłego spędzenia czasu.

Zobacz, jakie atrakcje czekają podczas Dni Skarżyska 2018

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

 

Zobacz też inne zdjęcia z Dni Skarżyska 2017:

Włodzimierz Sedlak – Honorowy Obywatel Miasta Skarżyska – patron Biblioteki

Europejska Wystawa Psów Rasowych i konkurs Super Pies na najsympatyczniejszego mieszańca Skarżyska

Choć plany próbowała pokrzyżować pogoda, udało się doprowadzić imprezę do końca i na ostatnim występie – koncercie zespołu IRA – bawiła się liczna publiczność.

W czasie Dni Skarżyska można było bezpłatnie wejść do kina, obejrzeć ekspozycje muzealne czy w promocyjnej cenie skorzystać z basenu i hali sportowej. Spotkania i wykłady przygotował Biblioteka Publiczna.

Podczas festynu na mieszkańców czekał tort, wesołe miasteczko, kino 7D, zabawy i konkursy. Zaprezentowały się klasy mundurowe z ZDZ Kielce i skarżyskiego Mechatronika, czyli Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych. Swoje umiejętności zaprezentowali uczęszczający do Akademii Holistycznej oraz Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.

Skarżyskie firmy prezentowały swoją ofertę. Lasy Państwowe zapoznawały dzieci z fauną i florą leśną, muzeum tradycyjnie zaprezentowało część swoich zbiorów, a wodociągi miejskie zdradzały tajniki, jakie kryje w sobie woda. A bardzo dużą popularnością cieszył się saturator, jaki przygotowało specjalnie na te okazję właśnie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Nie mogło obyć się bez koncertów muzycznych. Gwiazdą był w tym roku zespół IRA. Oprócz nich zagrali: Karla, Doba Czadu, Ich Marzenia, Standard B oraz Shapeles.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo serdecznie Dziękuję moim podopiecznym z wspaniałą postawę na pokazie. Very nice., a po za tym Wspaniała fotorelacja Dni Skarżyska świadczy o profesjonalizmie redaktora. Super.
    Panie Pawle jest Pan najlepszy. Respect OSS.

Comments are closed.