Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Koncert zespołu IRA i innych kapel, festyn rodzinny, wystawa psów, spotkania i wykłady, promocyjne ceny na bilety na obiekty miejskie to atrakcje tegorocznych Dni Skarżyska.

Tegoroczne Dni Skarżyska trwały od 2 do 4 czerwca. Finałem był festyn rodzinny na stadionie Ruchu, na którym szczególnie młodsi skarżyszczanie mieli najwięcej okazji do miłego spędzenia czasu.

Zobacz, jakie atrakcje czekają podczas Dni Skarżyska 2018

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

 

Zobacz też inne zdjęcia z Dni Skarżyska 2017:

Włodzimierz Sedlak – Honorowy Obywatel Miasta Skarżyska – patron Biblioteki

Europejska Wystawa Psów Rasowych i konkurs Super Pies na najsympatyczniejszego mieszańca Skarżyska

Choć plany próbowała pokrzyżować pogoda, udało się doprowadzić imprezę do końca i na ostatnim występie – koncercie zespołu IRA – bawiła się liczna publiczność.

W czasie Dni Skarżyska można było bezpłatnie wejść do kina, obejrzeć ekspozycje muzealne czy w promocyjnej cenie skorzystać z basenu i hali sportowej. Spotkania i wykłady przygotował Biblioteka Publiczna.

Podczas festynu na mieszkańców czekał tort, wesołe miasteczko, kino 7D, zabawy i konkursy. Zaprezentowały się klasy mundurowe z ZDZ Kielce i skarżyskiego Mechatronika, czyli Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych. Swoje umiejętności zaprezentowali uczęszczający do Akademii Holistycznej oraz Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.

Skarżyskie firmy prezentowały swoją ofertę. Lasy Państwowe zapoznawały dzieci z fauną i florą leśną, muzeum tradycyjnie zaprezentowało część swoich zbiorów, a wodociągi miejskie zdradzały tajniki, jakie kryje w sobie woda. A bardzo dużą popularnością cieszył się saturator, jaki przygotowało specjalnie na te okazję właśnie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Nie mogło obyć się bez koncertów muzycznych. Gwiazdą był w tym roku zespół IRA. Oprócz nich zagrali: Karla, Doba Czadu, Ich Marzenia, Standard B oraz Shapeles.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo serdecznie Dziękuję moim podopiecznym z wspaniałą postawę na pokazie. Very nice., a po za tym Wspaniała fotorelacja Dni Skarżyska świadczy o profesjonalizmie redaktora. Super.
    Panie Pawle jest Pan najlepszy. Respect OSS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here