REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Bravitacja, salon z bielizną oraz usługą brafittingu, czyli doboru biustonosza, w Skarżysku-Kamiennej, zaprasza na Dni z Samantą. Samanta to polska firma, która oferuje wyjątkowej jakości ręcznie robione biustonosze. W czasie Dni z Samantą każda z pań może liczyć na dodatkowe promocje i upominki.

Nowe modele biustonoszy o intrygującym kroju i w cudownych kolorach – takie są biustonosze firmy Samanta, którymi można od kilku dni zachwycać się, przymierzać je, a przede wszystkim kupować w salonie bielizny i brafittingu Bravitacja w Skarżysku-Kamiennej.

Salon bielizny z doborem biustonosza Bravitacja niedawno obchodził trzecią rocznicę rozpoczęcia działalności. Przez cały tan czas prowadząca go Karolina Topór wprowadza do oferty nowe produkty.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

– W poszukiwaniu nowych biustonoszy mój wybór padł na firmę Samanta. To niezwykła firma, która wie, czego poszukują i oczekują kobiety. Panie, które poszukują pięknych, a jednocześnie wygodnych biustonoszy zapraszam na Dni z Samantą. Będę mieć mnóstwo modeli, z których każda z pań na pewno wybierze coś dla siebie – mówi Karolina Topór.

Wyjątkowe dni w Bravitacji – dni z wyjątkową bielizną Samanta

Samanta to właśnie jedna z najnowszych marek w ofercie Bravitacji. W czasie Dni z Samantą wybór bielizny tej firmy jest wyjątkowo duży. Oryginalne wzory, zachwycające kolory, a przede wszystkim wysoka jakość to to, co charakteryzuje produkty tej firmy.

Dni z Samantą w Bravitacji trwają od 28 czerwca do 10 lipca 2021 roku. Z nowej oferty już skorzystało wiele pań. Każda z nich wychodziła z salonu nie tylko z nowym stanikiem, upominkiem czy rabatem, ale przede wszystkim z uśmiechem na twarzy wywołanym świetnym zakupem i fachową pomocą w doborze idealnego rozmiaru.

Dni z Samantą, polską marką bielizny, w salonie bielizny z usługą brafittingu w Skarżysku-Kamiennej

Dni z Samantą potrwają jeszcze do 10 lipca, ale bielizna tej firmy zostanie w ofercie na stałe, jednakże w tych dniach asortyment jest wyjątkowo szeroki i jest to jedyna okazja, aby zdobyć poszczególne modele. I to w wyjątkowych cenach.

Aby móc w pełni docenić zalety indywidualnego doboru biustonosza, szczególnie w czasie wyjątkowych Dni z Samantą, Karolina Topór zachęca do wcześniejszego umówienia wizyty pod nr. tel. 697 669 795.

Bravitacja – salon bielizny z usługą brafittingu zaprasza!

Bravitacja – dla kobiet i polecana przez kobiety

Salon bielizny z profesjonalnym brafittingiem Bravitacja ma już wyrobioną markę w naszym regionie. Wiele pań tylko tam zaopatruje się w bieliznę. Jedną z nich jest Anna Rokita, znana w Skarżysku nauczycielka.

Od kilku lat kupuję bieliznę w Bravitacji. W zasadzie wszystkie biustonosze, które mam dobierała mi Karolina. Uwielbiam jej podejście do klientek. Jest zawsze profesjonalna, świetnie dobierze odpowiedni biustonosz, idealnie doradzi. W jej salonie zawsze czuję się komfortowo. Dziś kupiłam biustonosze Tiana i Hazel. Oba piękne, eleganckie, delikatne, a przy tym mega wygodne. Jestem zachwycona i polecam.
Anna Rokita

Oto kilka opinii innych pań, które nie tylko są stałymi klientkami Bravitacji, ale też już zdążyły odwiedzić salon w czasie Dni z Samantą.

Polecam z całego serca usługę profesjonalnej brafitterki Karoliny. Dzisiaj wybrałyśmy przepiękny biustonosz Samanty. Karolina fachowym okiem dobiera bieliznę, tak aby każda z nas czuła się komfortowo. Od trzech lat jestem niezmiennie zadowolona z obsługi. POLECAM!
Katarzyna Brojek

 

 

Jedyny taki salon z bielizną w Skarżysku! Bravitacja obchodzi trzecie urodziny

Od teraz i ja jestem mega zadowoloną klientką Karoliny i salonu Bravitacja. Super pomocna Karolina pomoże nawet najbardziej wymagającym klientkom. Polecam gorąco!
Joanna Głogowska

 

Wczorajsza wizyta w Bravitacji była wyjątkowa. Przez 30 minut byłam ważna tylko JA, KOBIETA. Nie żona, matka, opiekunka, kucharka itp. Ważne były moje potrzeby, gusta, sugestie. Ciepło, życzliwość, zrozumienie królowały niepodzielnie, a ja chciałam, aby te minuty zmieniły się w godziny. CHWILO TRWAJ…
Beata Rybarczyk-Czajkowska

 

 

Kwesta biustu i kwestia zdrowia

Prawidłowy dobór biustonosza to nie tylko świetne samopoczucie i wygoda. Idealnie dobrany rozmiar to też brak problemów zdrowotnych. O tym mówiła ceniona skarżyska lekarka Beata Siarek, która również jest stałą klientką Bravitacji.

Prawidłowe dobranie biustonosza jest przez kobiety bardzo niedoceniane. Zwłaszcza przy dużym biuście biustonosz musi być prawidłowo dobrany, aby odciążyć piersi. Musi prawidłowo trzymać pierś, nie może się nigdzie wrzynać. Wtedy kobieta nie tylko nie ma bólu pleców, ale też czuje się komfortowo i ładnie wygląda. Do tego jest potrzebna taka pani, która dobrze zmierzy, doradzi. Często kobiety nie potrafią same dobrać sobie biustonosza. Przy małym biuście nie ma z reguły z tym problemu, ale przy większym prawidłowo wybrany rozmiar biustonosza jest bardzo ważny. Kobiety często nie wiążą bólu pleców z tym, że mają biustonosz nie do końca prawidłowo dobrany. Moim pacjentkom staram się delikatnie na to zwracać uwagę.

Samanta – kobiety dla kobiet

Przez pierwsze dwa dni klientkom Bravitacji doradzała również Sylwia Kozłowska, przedstawicielka firmy Samanta.

Można powiedzieć, że naszą bieliznę szyjemy wraz z naszymi klientkami. Wszelkie uwagi od nich przekazujemy do naszych działów. Działamy na zasadach partnerskich. Drzwi do Samanty są zawsze otwarte i każdy, kto chce, może do nas zajrzeć i zobaczyć, jak powstają nasze biustonosze. To ręczna praca, a jeden biustonosz powstaje od 40 do 55 minut. W naszej firmie zależy nam, aby każda kobieta czuła się dobrze w naszych biustonoszach. Oferujemy biustonosze dla wszystkich kobiet, nie faworyzujemy jakiegoś konkretnego typu sylwetki. Każda z naszych klientek może być pewna, że każdy model biustonosza jest dopracowany tak, aby nasze klientki były w pełni zadowolone.

Samanta to rdzennie polska firma, założona przez kobiety i zatrudniająca w zdecydowanej większości kobiety. Znajduje się w Makowie Podhalańskim i tam też powstaje bielizna. Firma oferuje ponad 20 modeli staników w ponad stu rozmiarach. Powstają one z materiałów wysokiej jakości posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Biustonosze Samanta składają się średnio z trzydziestu elementów będących efektem pracy projektantów, konstruktorów i krawców.

 

Tekst powstał we współpracy z firmą Bravitacja.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to