Dzień Kobiet 2019 w Miejskim Centrum Kultury – dla zdrowia i urody, dla ciała i ducha

3281
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Niedziela w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej należała do pań. Pokazy mody, stylistyczne metamorfozy, porady dietetyków i brafitterki oraz występy artystyczne i film to tylko część z atrakcji, jakie tego dnia z okazji Dnia Kobiet czekały na przedstawicielki płci pięknej.

Jak co roku z okazji święta kobiet MCK zaprosiło panie do siebie. W tym roku głównym punktem programu był pokaz metamorfoz wykonanych przez Atelier Fryzjerskie Anett Anety Załęckiej. Aneta Załęcka wyjaśniała, na czym polegała metamorfoza i jak uzyskano efekt, a pokaz makijażu zaprezentowały Diana Jaworska i Anna Janczyk-Rogala.

Panie, który poddały się stylistycznej prezentacji, wystąpiły w kreacjach firmy Dana Collection. Stroje firmy ze Skarżyska Kościelnego można było nie tylko oglądać, ale i kupować.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sali lustrzanej MCK panie mogły się skonsultować z firmami oferującymi usługi przeznaczone głównie, choć nie tylko, dla kobiet. Salon bielizny i brafittingu Bravitacja, dietetyk Naturhouse, salon optyczny Dr Marchewka, Mary Kay Emilia Osóbka, sklep zielarsko-medyczny Ziołowa Apteczka radziły paniom, jak dbać o zdrowie i urodę. Były też stoiska z rękodziełem.

W międzyczasie każda z pań mogła sobie wykonać profesjonalne zdjęcie dzięki członkom klubu fotograficznego ZOOM.

Na koniec panie zaproszono do sali widowiskowej, gdzie najpierw wystąpiły niezastąpione i niezmordowane Perły z Lamusa, a potem wyświetlono film „Kobieta Sukcesu”.

 

1 KOMENTARZ

  1. Super impreza i super dziewczyny, dziękujemy pięknie Anett Załęcka, firmie Dana Danuta Banaczek, Diana Jaworska i Anna Janczyk-Rogala bo bez Was ta impreza nie byłaby tak wspaniała.

Comments are closed.