REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Dwa senioralne zespoły – Perły z Lamusa ze Skarżyska-Kamiennej oraz Fantazja z Szydłowca wystąpiły w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny.

Niemal równo rok trzeba było czekać na pierwsze wydarzenia kulturalne od momentu wybuchu pandemii i wprowadzenia zakazu działalności dla placówek kulturalnych.

Teraz na salach takich jak sala widowiskowa MCK już można i dlatego odbył się coroczny koncert z okazji Dnia Kobiet. A że odbywał się 10 marca, więc świętowano też obchodzony tego właśnie dnia Dzień Mężczyzny. Nosił tytuł „Ech, mała… Poszalej!”

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Skarżyszczanie byli tak spragnieni rozrywki, że wejściówki na środowy występ Pereł z Lamusa i Fantazji rozeszły się błyskawicznie. Chętnych byłoby zapewne więcej, ale na widowni co drugie miejsce musi zostać, póki co, puste.

Tak więc zapełniona do połowy widownia w „emceku” bawiła się jednak na całego. Oba zespoły zaprezentowały bardzo różnorodny repertuar – od nostalgicznych i nastrojowych piosenek aż po skoczne superhity. Perły z Lamusa pokazały też nowy „cygański” repertuar.

Anna Tchórzewska zaśpiewała ponadto piosenkę „Proszę sądu”, czyli tę samą, którą wykonała w finale The Voice Senior.

Anna Tchórzewska ze Skarżyska poza ścisłym finałem The Voice Senior, ale ze świetną nagrodą pocieszenia

 

Wieczór zaczął się od gratulacji dla Anny Tchórzewskiej, liderki obu zespołów, za bardzo udany występ w programie The Voice Senior. Zastępca prezydenta Skarżyska Krzysztof Myszka oraz nowa dyrektor MCK Grażyna Majewska złożyli też życzenia paniom i panom.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to