Happysad wystąpi w internetowej wersji Pol’and’Rock Festival 2020

1853
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival nie odbędzie się w tradycyjnej formule. Organizator, czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, nie zostawia jednak fanów dobrej muzyki z niczym. W zamian odbędzie się Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli internetowa odsłona festiwalu. Jednym z wykonawców będzie pochodzący ze Skarżyska zespół happysad.

Oglądaj Pol’and’Rock 2020 live:

Rozpoczęła się Najpiękniejsza Domówka świata, czyli Pol’and’Rock Festival 2020. Zagrają happysad i Nocny Kochanek

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Pol’and’Rock Festival 2020 nie odbędzie się. Nie odbędzie się w tradycyjnej formule. Na stałych bywalców czekać będzie jednak internetowa wersja festiwalu nazwana Najpiękniejszą Domówką Świata.

Jednym z pierwszych ujawnionych zespołów, jakie na niej zagrają, jest happysad. Wywodzący się ze Skarżyska-Kamiennej zespół zagra 31 lipca. Całe wydarzenie potrwa od 31 lipca do 1 sierpnia.

Koncerty Najpiękniejszej Domówki Świata będą transmitowane na żywo ze studia w Warszawie między innymi na profilu Pol’and’Rock Festival Online na Facebooku oraz na kanale KręciołaTV na YouTube.

Inni ujawnieni dotąd wykonawcy Pol’and’Rock Festival 2020 Online to m.in. Romantycy Lekkich Obyczajów, Piotr Bukartyk, Big Cyc, Łydka Grubasa, Pull the Wire, Majka Jeżowska, Raz Dwa Trzy. W Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania między innymi z braćmi Sekielskimi, Ewą Ewart, Andrzejem Mleczką i Januszem Gajosem.

Następny Pol’and’Rock Festival w tradycyjnej wersji został zaplanowany na 29–31 lipca 2021 roku.