Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Składając uroczystą przysięgę w obecności sztandaru szkoły uczniowie klas pierwszych II Liceum Ogólnokształcącego w Skarżysku stali się pełnoprawnymi uczniami.

Pięć klas pierwszych rozpoczęło we wrześniu naukę w II LO. Dziś ich uczniowie przedstawili się całej szkole i uroczyście ślubowali wierność szkolnym ideałom. Uroczystość pasowania na ucznia był połączona z apelem z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pierwszakom życzenia złożyli dyrektor szkoły Paweł Buryło oraz Katarzyna Bilska, członek zarządu powiatu.

Na sali gimnastycznej było raz poważnie, za chwilę humorystycznie, ale nie brakło też autentycznych wzruszeń. Piątkowe wspólne spotkanie całej szkoły było bowiem okazją do podziękowań i życzeń. Najgoręcej uczniowie i nauczyciele dziękowali konserwatorowi szkoły Władysławowi Adamczykowi, który odchodzi na emeryturę.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podziękowania i bukiet kwiatów otrzymała również Iwona Wójcik, która opiekowała się samorządem uczniowskim. W tej roli zastąpi ją teraz Ewelina Sasal.

Zmiana nastąpiła również na stanowisku przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Maksymiliana Prusa zastąpił Maciej Kaczmarzyk.

Paweł Buryło, dyrektor II LOMichał MańkowskiKatarzyna BilskaIwona Wójcik