Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W czwartek jest ostatnia szansa na zrobienie bezpłatnej pamiątkowej fotografii ze zwierzakiem. Z okazji skorzystało już wiele osób.

Klub Fotograficzny ZOOM działający przy Miejskim Centrum Kultury zaprosił mieszkańców miasta, aby przyszli na Plac Staffa ze swoimi zwierzakami zrobić sobie zdjęcie.

Do tej pory z takiej możliwości skorzystało już wielu mieszkańców miasta, głównie najmłodsi. Na zdjęciach, które wykonuje Krystian Dróżdż, uwiecznione zostały już psy, króliki, świnki morskie, chomiki, a nawet ślimaki.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Ostatnia szansa dla chętnych na zdjęcie z pupilem będzie w czwartek, 23 lipca, w godzinach 17.00–19.00. Zdjęcia są wykonywane BEZPŁATNIE.

Jednocześnie klub ZOOM prowadzi wakacyjne warsztaty fotograficzne dla młodzieży, która uczy się w Zespole Szkół Technicznych w klasie o profilu fotograficznym. Julia Barwicka, Patrycja Ślizak oraz Karolina Sieczka uczą się od najlepszych, jak robić dobre fotografie.

Fotografie z akcji „Ja i mój pupil” zostaną umieszczone w internetowej galerii, a wybrane zostaną wydrukowane i umieszczone na wystawie na scenie letniej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here