Kawiarnia Literacka zaprasza na muzyczne spotkanie ze Sławomirem Bogusiewiczem

1614
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Bohaterem najbliższego spotkania w Kawiarni Literackiej Miejskiego Centrum Kultury będzie Sławomir Bogusiewicz. Jego pasją jest muzyka, więc to spotkanie będzie na swój sposób wyjątkowe.

Sławomir Bogusiewicz, który również należy do Grupy Literackiej Wiklina, występuje niemal na każdej edycji Kawiarni Literackiej i innych wydarzeniach organizowanych przez skarżyskich artystów. Tym razem to on będzie bohaterem.

slawomir bogusiewicz skarzysko
Sławomir Bogusiewicz

Muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Jako nastolatek grał na gitarze i śpiewał piosenki Czerwonych Gitar, Czesława Niemena, Jacka Kaczmarskiego czy Leonarda Cohena. Pierwsze własne utwory zaczął pisać podczas studiów. Obecnie oprócz własnych utworów aranżuje również muzykę już znaną, pisząc do niej własne teksty.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Kawiarnia Literacka ze Sławomirem Bogusiewiczem odbędzie się w piątek 22 marca o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku. Wstęp wolny.

Sławek Bogusiewicz urodził się w Skarżysku-Kamiennej. Tu też uczęszczał do szkoły podstawowej, a następnie do technikum. Po ukończeniu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wrócił do Skarżyska.

MCK zaprasza do Kawiarni Literackiej na spotkanie ze Sławomirem Bogusiewiczem