REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Po letniej przerwie Kawiarnia Muzyczna Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej wznawia działalność. Znamy już trzech wykonawców, zespoły S/W, Majstry oraz Mad Horses, ale koncertów będzie oczywiście więcej.

Niedawno odbyła się pierwsza po letniej przerwie Kawiarnia Literacka MCK, a teraz pora na czysto muzyczne doznania w odnowionej niedawno sali kawiarnianej skarżyskiego MCK. Kawiarnia Muzyczna MCK znów zaprasza!

Jesienne i zimowe wieczory to idealna pora na słuchanie muzyki. Koncerty będą odbywać się z reguły w piątki. To, co je jeszcze łączy, to darmowy wstęp.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Poznaliśmy już trzech wykonawców, którzy pojawią się w Miejskim Centrum Kultury. Kolejne koncerty w przygotowaniu.

Koncert – S/W Łukasz Sieczka i Tomasz Wolski

Nowy sezon koncertów w Kawiarni Muzycznej MCK zainauguruje skarżyski duet S/W, który tworzą Łukasz Sieczka i Tomasz Wolski. Rok temu duet już wystąpił w tym samym cyklu koncertów i teraz usłyszmy go znów.

Zespół ma na swoim koncie już dwie płyty. Posłuchać ich lub kupić je możecie tutaj: https://swband.bandcamp.com/

 

Koncert zespołu S/W odbędzie się w piątek 2 grudnia 2022 roku o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25.

Wstęp wolny.

Duet S/W Łukasz Sieczka i Tomasz Wolski wystąpi w Kawiarni Muzycznej MCK w Skarżysku-Kamiennej

Koncert – Majstry

Tydzień później na tej scenie pojawi się zespół Majstry ze Starachowic. Jak mówią o sobie, grają rocka i hard rocka z dystansem do siebie, a na scenie rządzić będą gitary.

Majstry występują w składzie: Kamil Bolęba – wokal, gitara; Andrzej Nowak (Fryderyk Kijas) – gitara; Krzysztof Domański – bas; Jakub Lichtoń – gitara; Maciej Jankowski – perkusjonalia; Katarzyna Gałęzia – keyboard.

Koncert zespołu Majstry odbędzie się w piątek 9 grudnia 2022 roku o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25. Wstęp wolny.

 

Koncert – Mad Horses

W kolejny grudniowy piątek zagra kolejny zespół spoza Skarżyska. Tym razem będzie to kapela Mad Horses z Kielc. Wykonuje połączenie bluesa z rockiem, choć muzycy mówią, że „brak muzycznych ograniczeń to coś, co cenią sobie najbardziej”. Należy się więc spodziewać muzyki, w której każdy znajdzie swoje ulubione dźwięki.

Skład zespołu Mad Horses to: Piotr Janeczek – gitara solowa, chórki; Damian Iłowski – gitara basowa; Mikołaj Cielibała – perkusja; Kamil Czajowski – wokal.

Koncert zespołu Mad Horses odbędzie się w piątek 16 grudnia 2022 roku o godz. 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

Comments are closed.