Zdjęcia Klubu Fotograficznego ZOOM już do podziwiania w MCK w Skarżysku. Odbył się wernisaż wystawy

1648
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Klub Fotograficzny ZOOM działający przy Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, zaprasza na wystawę, której wernisaż właśnie się odbył. Jest na niej kilkadziesiąt zdjęć, a każde warte bliższego przyjrzenia się.

Po raz piąty klub ZOOM zorganizował wystawę zdjęć swoich członków zatytułowaną „Fotografia – sztuka i pasja”. Tematyka kilkudziesięciu fotografii wiszących od dziś w Galerii Nowej MCK jest jak zawsze różnorodna. Krajobrazy, przyroda, architektura, portrety czy sceny z życia codziennego spodobają się miłośnikom sztuki fotograficznej.

Do oglądania wystawy zaprosił kierujący klubem Krystian Dróżdż. Podziękował jednocześnie dyrektor MCK Grażynie Majewskiej za gościnę. On sam też otrzymał podziękowania od koleżanek i kolegów z klubu.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Na wystawie swoje zdjęcia zaprezentowali członkowie klubu ZOOM – Krzysztof Białek, Bożenna Brzezińska, Krystian Dróżdż, Kuba Głogowski, Andrzej Janiszewski, Konrad Kopycki, Grzegorz Łapaj, Mirosław Madej, Jarosław Sokołowski, Cezary Szymkiewicz, Dariusz Wójcik oraz gościnnie kielecki fotograf Paweł Tomczyk wykonujący fotografię techniką otworkową.

Wystawa jest do obejrzenia w Galerii Nowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Słowackiego 25 w godzinach otwarcia MCK. Będzie czynna co najmniej do końca roku.

Wstęp jest wolny.

Zapraszamy!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here