Kameralny koncert w bibliotece publicznej w Skarżysku. Wystąpili Mirosław Pardela i Sławomir Bogusiewicz

499
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Biblioteka miejska w Skarżysku-Kamiennej zaprosiła tym razem nie do czytania a do słuchania. W roli śpiewających wystąpili Sławomir Bogusiewicz i Mirosław Pardela.

Kto powiedział, że w bibliotece można tylko czytać? Można obcować również innymi formami kultury. Szczególnie że przecież całkiem niedawno wyremontowanej głównej siedzibie biblioteki publicznej jest teraz odpowiednia sala również na kameralne koncerty muzyczne.

I w efekcie Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Skarżysku-Kamiennej zaprosiła do filii przy ulicy Towarowej na doznania muzyczne.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zaprezentowali się tego wieczoru Mirosław Pardela i Sławomir Bogusiewicz. Stali bywalcy imprez kulturalnych w Skarżysku dobrze ich znają. Obaj występują często podczas różnych wydarzeń kulturalnych.

Obaj też mają w swoim repertuarze własne utwory. Sławek Bogusiewicz do znanych melodii pisze własne teksty, a Mirosław Pardela, do niedawna jeszcze członek zespołu artystycznego seniorów Perły z Lamusa, a teraz występujący w zespole Zdrowo Zakręceni, nie tylko śpiewa, ale też pisze wiersze i inne formy literackie.

Umiejętności obu wykonawców spodobały się i publiczności, i dyrekcji biblioteki. Iwona Kowaleska podziękowała pomysłodawczyni tego koncertu, Ewie Michałowskiej-Walkiewicz i zapowiedziała, że to nie ostatnie takie wydarzenie w kierowanej przez nią bibliotece.