Szkoła muzyczna  w Skarżysku zaprasza na koncert karnawałowy

883
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zgodnie z tradycją Państwowa Szkoła Muzyczna w Skarżysku-Kamiennej z początkiem roku zaprasza na koncert karnawałowy. Piękna muzyka i idące z nią w parze emocje są gwarantowane!

Po niedawnym karnawałowym koncercie gitarowym w Państwowej Szkole Muzycznej w Skarżysku-Kamiennej pora na kolejne wydarzenie związane z karnawałem.

Tym razem społeczność szkoły zaprasza miłośników muzyki w najlepszym wykonaniu na koncert karnawałowy. Wystąpią nauczyciele oraz uczniowie i absolwenci szkoły, w tym zespoły pod batutą Krzysztofa Długosza.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Koncert karnawałowy 2023 odbędzie się w piątek 17 lutego 2023 roku o godz. 17.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej przy Placu Floriańskim 14.

Bilety w cenie 20 złotych można kupić wcześniej w sekretariacie szkoły. Rezerwować je można pod numerem telefonu 575 877 957 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–18.00.

Na koncert wraz z Państwową Szkołą Muzyczną zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół Skarżyskiej Szkoły Muzycznej „ProQltura”.

Państwowa Szkoła Muzyczna w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na koncert karnawałowy 2023

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here