Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Na imprezie mikołajkowej w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku patio zapełniło się dziećmi. Czekały na nich różne atrakcje z Mikołajem we własnej osobie na czele.

Na mikołajkach w MCK dzieci mogły i obserwować, i aktywnie brać udział w przygotowanych atrakcjach. Animatorzy przygotowali warsztaty plastyczne, na których dzieci malowały ozdoby choinkowe, ale najwięcej emocji wzbudziło przygotowanie łańcucha choinkowego.

Perły z lamusa, grupa artystyczna działająca przy Skarżyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku przygotowała spektakl pt. „Bajka o Babci Jadze”. Najmłodsi skarżyszczanie z zaciekawieniem oglądali popisy aktorskie seniorów.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Dzieci obejrzały pokaz akrobatyki w wykonaniu sekcji gimnastycznej MCK, co niewątpliwe wpłynie na zwiększenie frekwencji na zajęciach.

Na patio na dzieci czekał też Mikołaj, z którym można było sobie zrobić zdjęcie. Zdjęcie można było sobie też zrobić i od razu je odebrać w fotobudce, z czego uczestnicy chętnie korzystali.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here