REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

„Mrówki” to spektakl przygotowany przez Studio Teatralne Moniki Wójtowicz. Miał premierę w środę i Jednego dnia został wystawiony trzy razy.

„Mrówki” to opowieść o buncie części czarnych mrówek z mrowiska. Postanowiły one przyłączyć się do mrówek czerwonych i porzucić swój tryb życia. Nic dobrego z tego nie wyniknęło, ale historia zakończyła się happy endem.

W trakcie przedstawienia odbywała się zbiórka na rzecz poruszającej się na wózki Małgosi Jamroz. Ona sam też była jedną z aktorek spektaklu. Po przedstawieniu wraz z rodzicami podziękowała za wsparcie, jakie jej okazano.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Młodym aktorkom gratulowali zastępca prezydenta Skarżyska Krzysztof Myszka oraz dyrektor MCK Katarzyna Michnowska-Małek.

Spektakl „Mrówki” przygotowało Studio Teatralne Moniki Wójtowicz.

Na scenie wystąpiły: Helena Jedlińska, Maja Wawrzos, Antonina Karlikowska, Ula Małek, Maja Szwed, Lena łozińska, Wiktoria Lisowska, Zofia Karlikowska, Hanna Jagieło, Lena Wudarczyk, Aleksandra Pyzara, Zuzanna Kwintal, Nadia Ludew, Patrycja Ziomek, Zuzanna Sadkowska, Róża Malec, Oliwia Jedlińska, Natalia Krzyszczak, Wiktoria Majewska, Ada Minda, Julia Kusztal, Natalia Szwed, Kinga Krzyszczak, Anna Gula, Julia Lisowska, Kinga Kulig, Lena Stępień, Małgorzata Jamroz, Maria Wnuk, Julia Pogorzelska, Nikola Siuda, Aniela Balikowska. Reżyseria: Monika Wójtowicz.

Zobacz więcej zdjęć na portalu Echo Dnia: >> MRÓWKI <<

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to