REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

W VIII Oficjalnym Turnieju Hokeja na Lodzie w Skarżysku-Kamiennej triumfowali gospodarze – Piraci Skarżysko. W turnieju ich rywalami byli: Kruki Częstochowa, Torpeda Warszawa i Ryśki Warszawa.

Piraci Skarżysko-Kamienna triumfowali po raz pierwszy w historii turnieju, którego są inicjatorem. W sobotnim turnieju wygrali wszystkie mecze.

– Po cichu liczyliśmy na to zwycięstwo, ale spodziewaliśmy się, że będzie trudniej, chociaż ostatni mecz był trudny, wymagający i pełny emocji. Do tej pory byliśmy bardzo gościnni, ale w końcu wygraliśmy w naszym turnieju – powiedział Michał Fiereńczuk, bramkarz i kapitan Piratów.

VIII Oficjalny Turniej Hokeja na Lodzie – Skarżysko-Kamienna 2020 – wyniki:

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Piraci Skarżysko-Kamienna – Ryśki Warszawa 6:0

Kruki Częstochowa – Torpeda Warszawa 1:6

Torpeda Warszawa – Ryśki Warszawa 2:2

Piraci Skarżysko-Kamienna – Kruki Częstochowa 6:2

Kruki Częstochowa – Ryśki Warszawa 3:6

Piraci Skarżysko-Kamienna – Torpeda Warszawa 6:3

Kolejność:

  1. Piraci Skarżysko-Kamienna
  2. Torpeda Warszawa
  3. Ryśki Warszawa
  4. Kruki Częstochowa

Piraci Skarżysko-Kamienna zagrali w składzie: Michał Nowacki, Piotr Kozdroń, Marek Arendt, Przemysław Duda, Marcin Materny, Paweł Arendt, Grzegorz Dulewicz, Wojciech Tworek, Kuba Stefański, Rafał Kowalski, Krzysztof Szykuła, Adrian Krzymowski, Radosław Krzymowski, Janusz Machul, Maciej Bornikowski, Ireneusz Maciejczyk.

Na kolejny weekend zaplanowane zostały dwie kolejne imprezy hokejowe. Na sobotę, 7 marca 2020 roku, zaplanowany został Turniej o Puchar Marszałka, a niedzielę, 8 marca 2020 roku, odbędzie się Świętokrzyski Piknik Hokejowy 2020.

Niedziela 8 marca 2020 roku będzie też ostatnim dniem otwarcia lodowiska w Skarżysku w tym sezonie. Po pikniku hokejowym wstęp będzie darmowy.