REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Jedyny taki projekt na Świecie! NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI – ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK to gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne. To wszystko do zobaczenia już wkrótce podczas Koncertu Wiedeńskiego w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Noworoczny Koncert Wiedeński pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek to także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca Johanna Straussa. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów.

Noworoczny Koncert Wiedeński ponownie w Kielcach

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Po niezwykle udanych i ciepło przyjętych koncertach w Kielcach w zeszłym roku Orkiestra Księżniczek wystąpi już 10 lutego 2024 roku ponownie w Filharmonii Świętokrzyskiej! I to dwukrotnie.

Kup bilety:

https://www.orkiestraksiezniczek.pl/bilety/nkw1/kie/10-02-2024/17/1/

https://www.orkiestraksiezniczek.pl/bilety/nkw1/kie/10-02-2024/20/2/

Artyści udowodnią tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowana, najbardziej rozpoznawalna, jedyna na Świecie ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART wykonująca wyłącznie muzykę Króla Walca Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady ponownie wystąpi w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach!

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco!

Największe przeboje!

Coroczne Koncerty Wiedeńskie stały się już tradycją w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza” oraz „Kraina uśmiechu”.

Publiczność usłyszy między innymi walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą, dusza śpiewa”, polkę „Tritsch- Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”.

Zachwycające kreacje!

W klimat magicznych bali wiedeńskich wprawią Państwa olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art wykonującej to niezwykłe widowisko. Przeniesiemy Państwa do bajkowego świata.

NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI – ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK to przede wszystkim doskonała zabawa. Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem!

Noworoczny Koncert Wiedeński pierwszej na Świecie Orkiestry Księżniczek odbędzie się w sobotę 10 lutego 2024 roku w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach przy ul. Żeromskiego 12.

Koncert odbędzie się dwukrotnie:

  • o godz. 17.00 – 10 lutego 2024 roku
  • o godz. 20.00 – 10 lutego 2024 roku

Bilety na to niezwykle wydarzenie można kupić w Sklepie Muzyczny Riff, Kielce, ul. Sienkiewicza 60 lub online:

https://www.orkiestraksiezniczek.pl/bilety/nkw1/kie/10-02-2024/17/1/

https://www.orkiestraksiezniczek.pl/bilety/nkw1/kie/10-02-2024/20/2/