Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Patrycja Zarychta, pochodząca ze Skarżyska wokalistka, wystąpi w Koncercie Premier podczas nadchodzącego 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2017.

Pomimo kontrowersji jakie towarzyszyły organizacji tegorocznego festiwalu, ostatecznie dojdzie on do skutku i odbędzie się w najbliższy weekend.

OGŁOSZENIA

Patrycja Zarychta wystąpi w sobotnim Koncercie Premier. Skarżyszczanka wykona piosenkę „Uwolnij mnie (Set me free)” ze swojej debiutanckiej płyty „Szczęście”.

Patrycja Zarychta - Zaduszki Jazzowe 2016 - Miejskie Centrum Kultury - Patrycja Zarychta
Patrycja Zarychta

W koncercie tym telewidzowie będą wybierać zwycięzcę, ale dla naszej artystki nie to jest najważniejsze. – Przyznam szczerze, że w ogóle nie podchodzę do tego konkursowo. Bardziej pod kątem tego, że ten festiwal ma ogromną tradycję i mam nadzieję, że wszelkie zawirowania, które pojawiły się przy okazji organizacji tej edycji, nie zaburzą jego odbioru. Zamierzam tam wykonać mój utwór najlepiej jak potrafię i na tym się skupiam. Myślę, że każdy artysta kiedyś marzył by wystąpić na deskach amfiteatru w Opolu. Mam to szczęście, że mogę spełnić to marzenie. Cieszę się, że zaśpiewam tam swój autorski utwór, że został on już dostrzeżony ponieważ udział w Koncercie Premier zagwarantowała mi dzika karta Polskiego Radia – mówi Patrycja Zarychta.

Koncert Premier rozpocznie się w sobotę 16 września o godz. 20.20. Poza naszą wokalistką na scenie zobaczymy m.in. takich wykonawców jak Zakopower, Katarzyna Cerekwicka, Formacja Nieżywych Schabuff, Izabela Trojanowska, Szymon Wydra czy Marek Kościkiewicz i De Mono.

Patrycji życzymy powodzenia!

Patrycja Zarychta to znana już dobrze na krajowej scenie, pochodząca ze Skarżyska, wokalistka. Nie tylko jazzowa, choć ostatnio dość mocno związana z jazzem. Wystąpiła na festiwalach Warsaw Summer Jazz Days oraz Jazz Jamboree. Regularnie współpracuje i występuje z największymi nazwiskami, nie tylko polskiej, sceny muzycznej, m.in. z Michałem Urbaniakiem. Na co dzień wykłada w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Często uczy śpiewu podczas warsztatów wokalnych w rodzinnym Skarżysku i okolicach. W tym roku wydała swoją debiutancką płytę pt. „Szczęście”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here