„Szczęście” szczęśliwej Patrycji Zarychty już w piątek na sklepowych półkach i w sieci

2050
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Debiutanckiej płyty pochodzącej ze Skarżyska Patrycji Zarychty będziemy mogli posłuchać już w piątek. A w czerwcu usłyszymy wokalistkę na festiwalu w Opolu.

Na pierwszej, długo wyczekiwanej płycie Patrycji Zarychty jest 15 utworów, w tym cztery koncertowe.  – Koniec końców się udało. Jestem szczęśliwa i tak naprawdę sama nie wiem, co mam teraz czuć. W każdym razie jest bardzo pozytywnie – powiedziała artystka.

Jak mówi Patrycja Zarychta, płyta ma kształt dokładnie taki, jaki sobie założyła, a duży wpływ na jej kształt miała współpraca z Michałem Urbaniakiem. – Na płycie jest taka muzyka, jaką chcę tworzyć. To moje własne kompozycje. Wcześniej sobie śpiewałam, teraz działam na swoje konto. Już nie jestem gościem. A gatunkowo najbliżej jej do soulu – dodała.

Zaduszki Jazzowe 2016 - Miejskie Centrum Kultury - Patrycja Zarychta
Patrycja Zarychta
REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

A w warstwie słownej wokalistka zaprasza słuchaczy do poznawania siebie, interpretację pozostawiając odbiorcom. – Ta płyta to opowieść o mnie i o innych, a jedna z piosenek jest o Amy Winehouse. Poprzez tę płytę, chciałam podzielić się tym, co mi w duszy gra, zawrzeć pozytywne przesłanie, pobudzić do refleksji, nakłonić do bliższego poznania i polubienia siebie samego – wyjaśnia.

Na rynku płyta ukaże się 19 maja 2017 r. (piątek). Już można ją zamówić w sklepach internetowych. Na pewno będzie też w sklepach stacjonarnych, m.in. w Empiku. Albumu będzie też można posłuchać w serwisach streamingowych, jak Spotify, Deezer czy Tidal.

Jeszcze w dniu premiery Patrycja Zarychta wystąpi na gali z okazji 25-lecia skarżyskich Wodociągów. A już na początku czerwca artystkę zobaczymy i usłyszmy podczas Koncertu Premier na festiwalu w Opolu. A w niedalekiej przyszłości, jak obiecała, na pewno poczyni starania, aby wystąpić przed publicznością w rodzimym mieście na otwartym koncercie.

Tracklista płyty „Szczęście” Patrycji Zarychty:
1. Intro
2. Microworld
3. Kobieta (Paris Groove) feat. Michał Urbaniak
4. My Strength
5. Empathy (Sweet Lee)
6. Keep Dream Alive (Body Rub) feat. Jarek Bothur
7. Set Me Free feat. Krzysztof Zarychta
8. Completely
10. Love Yourself (Don’t Wait) feat. Femi Temowo
11. Outro
Bonus fragmenty koncertu ze Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej podczas Warsaw Summer Jazz Days:
12. Set Me Free feat. Krzysztof Zarychta (wersja polska)
13. My Strenght (live)
14. Keep Dream Alive (Body Rub) (live)
15. Microworld (live)

Patrycja Zarychta to znana już dobrze na krajowej scenie, pochodząca ze Skarżyska, wokalistka. Nie tylko jazzowa, choć ostatnio dość mocno związana z jazzem. W tym roku wystąpiła na festiwalach Warsaw Summer Jazz Days oraz Jazz Jamboree. Regularnie współpracuje i występuje z największymi nazwiskami, nie tylko polskiej, sceny muzycznej, m.in. z Michałem Urbaniakiem. Na co dzień wykłada w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Często uczy śpiewu podczas warsztatów wokalnych w rodzinnym Skarżysku i okolicach.