Paweł Kupidura, pracownik MCK, nie żyje

9089
pawel kupidura skarzysko
Paweł Kupidura
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Paweł Kupidura „Kuper” zmarł po ciężkiej chorobie. Był pracownikiem technicznym Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Jak poinformowali jego przyjaciele i znajomi, Paweł Kupidura zmarł dzisiaj, 25 kwietnia 2020 roku. Cierpiał na nieoperowalny nowotwór złośliwy. Miał 43 lata. Zostawił żonę i dwie córeczki.

Paweł Kupidura był pracownikiem technicznym MCK w Skarżysku. Nie występował na scenie, w blasku świateł, ale to właśnie on dbał, aby wszelkie kulturalne wydarzenia przebiegały prawidłowo.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Przyjaciele, znajomi i ludzie, którym przyszło z nim współpracować, określają go nie tylko jako profesjonalnego i rzetelnego, ale również serdecznego człowieka.

pawel kupidura kuper skarzysko
Paweł Kupidura

Od momentu, gdy choroba Kupera wyszła na jaw, jego bliscy i znajomi wspierali go na różne sposoby. Wśród nich była zbiórka pieniędzy na leczenie oraz koncerty i spektakle charytatywne. W imieniu bliskich dziękujemy za każdy odruch dobrej woli.

Pogrzeb Pawła Kupidury odbędzie się w środę 29 kwietnia 2020 roku w kościele św. Brata Alberta. O 14.30 nastąpi wyprowadzenie z przykościelnej kaplicy. Paweł Kupidura spocznie cmentarzu na Łyżwach.

Miejskie Centrum Kultury na swoim profilu na Facebooku przeprowadzi transmisję online uroczystości pogrzebowych  Pawła Kupidury. Wszystkich, którzy chcą ostatni raz pożegnać Pawła, a z różnych względów nie mogą osobiście uczestniczyć w pogrzebie, zapraszamy do obejrzenia transmisji online.

pawel kupidura pogrzeb online

 

RIP

 

Ex-gimnazjalistki z Dwójki zaśpiewały dla Kupera