Perły z Lamusa z Fantazją – koncert z okazji Dnia Matki był i nostalgiczny, i dowcipny

1468
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Dwa zespoły seniorów – Perły z Lamusa ze Skarżyska i Fantazja z Szydłowca – wystąpiły na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Okazją był Dzień Matki.

Koncert „Mamo, nasza Mamo!”, bo taki nosił tytuł, zadedykowany był oczywiście wszystkim matkom. Zanim zespoły wyszły na scenę, życzenia mamom złożyła Grażyna Majewska, dyrektorka MCK. Zrobiła to również w imieniu prezydenta Skarżyska Konrada Kröniga.

Koncert rozpoczął się gościnnym występem 6-letniej Ani Zep. Po niej na scenę wyszły Perły z Lamusa. Skarżyski zespół, na czele z finalistką The Voice Senior Anną Tchórzewską, zaprezentował obszerny i bardzo zróżnicowany repertuar.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Początek był bardzo sentymentalny, przywołujący wspomnienie o tych mamach, których już nie wśród nas. Zespół seniorów znany jest też jednak z tego, że potrafi świetnie rozruszać i rozbawić publikę i taka właśnie była dalsza część. Wśród zróżnicowanych piosenek przeplatanych wierszami i scenkami były też zupełne nowości w wykonaniu Anny Tchórzewskiej i zespołu.

Po Perłach z Lamusa na scenie wystąpił zespół Fantazja z Szydłowca.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to