perly z lamusa mam talent
Zespół Perły z Lamusa na castingu do programu Mam Talent TVN, fot. archiwum Beaty Rybarczyk-Czajkowskiej
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyski zespół seniorów Perły z lamusa jest już po drugim castingu do programu Mam talent telewizji TVN i jest już blisko zakwalifikowania się do niego. Czy zdobędą uznanie jurorów?

Kliknij tutaj i zobacz występ zespołu Perły z Lamusa w Mam Talent TVN:

Perły z Lamusa, skarżyski zespół seniorów, wystąpiły w programie Mam Talent TVN

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

 

Perły z lamusa wróciły właśnie z Katowic, gdzie we wtorek odbywał się casting do tegorocznej edycji programu. Był to już drugi etap castingu. Zespół wypadł świetnie, spodobał się publiczności i zrobił wrażenie na jury w składzie Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola.

– To, co się tam wydarzyło, jest nie do opisania. Najpierw na scenę wyszłam ja, zaczęłam od „Ech, mała”, a potem weszła reszta zespołu. Możemy zdradzić tylko tyle, że publiczności się podobało, a jurorzy… W życiu piękne są tylko chwile i to właśnie jest ta chwila – mówi Anna Tchórzewska, liderka grupy.

Teraz zespół musi wysłać jeszcze jedną piosenkę i liczyć na to, że znajdzie się w gronie 40 uczestników, którzy przystąpią do rywalizacji w rozpoczynającej się na jesieni tegorocznej edycji programu Mam Talent TVN.

– Dla nas to i tak już duży sukces, bo to nie my się sami zgłosiliśmy, ale zostaliśmy wyszukani przez organizatorów. Nie marzymy o finale. My już i tak zwyciężyliśmy i zostaniemy pokazani w telewizji. Co będzie dalej, czas pokaże. To, co już przeżyliśmy, jest już nasze i nikt nam tego nie zabierze. Będziemy pamiętać te chwile do końca życia. Teraz siedzę i myślę, jaką piosenkę wysłać do programu – dodaje Anna Tchórzewska.

– Perły bardzo się spodobały na castingu. Uważam, że mają duże szanse, aby znaleźć się w programie. Mam nadzieję, że tak się stanie. Ja w nich wierzę – mówi Beata Rybarczyk-Czajkowska, prezes Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przy którym działa zespół.

Życzymy powodzenia i sukcesu w programie!

Perły z Lamusa pojawiają się w nagraniu pod poniższym linkiem:

https://www.tvn.pl/programy/mam-talent,19,pc/aktualnosci,3607/mam-talent-12-zobacz-relacje-z-castingu-w-krakowie-video,293158,n.html

Grupa artystyczna Perły z Lamusa działa przy skarżyskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W repertuarze ma piosenki, skecze i scenki będące połączeniem śpiewu, poezji, tańca i satyry. Zespół ma już na koncie wiele programów artystycznych przygotowywanych na różne okazje. W 2018 roku Perły z Lamusa obchodziły 5-lecie działalności. Poza koncertami w regionie występują też w innych częściach kraju, a także na antenach ogólnopolskich mediów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here