Będzie nowa nawierzchnia na fragmencie Piłsudskiego

1639
Ulica Piłsudskiego naprawa nawierzchni
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Już wkrótce poprawi się komfort jazdy na odcinku tej ulicy od świateł przy wiadukcie do skrzyżowania z ulicą Tysiąclecia.

Nawierzchnia na tym fragmencie Piłsudskiego jest bardzo nierówna i daje się we znaki kierowcom. Wkrótce to się jednak zmieni. Odcinek ten, wraz ze skrzyżowaniem Piłsudskiego/Tysiąclecia będzie sfrezowany, a następnie zostanie położona nowa nawierzchnia.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Jak informuje Anna Leżańska, członek zarządu powiatu, prace to efekt umowy starostwa z firmą Budromost. Firma ta przeprowadza aktualnie przebudowę Szydłowieckiej i Wiejskiej i w zamian za materiał z rozbiórki tych ulic wykona prace na Piłsudskiego. Powiat poniesie koszt w wysokości 50 tysięcy złotych. Prace zostaną wykonane do końca października.

Zobacz również: Rozpoczęła się przebudowa ulic: Niepodległości, Szydłowieckiej i Wiejskiej

Ulica Piłsudskiego naprawa nawierzchniUlica Piłsudskiego naprawa nawierzchniUlica Piłsudskiego naprawa nawierzchniUlica Piłsudskiego naprawa nawierzchniUlica Piłsudskiego naprawa nawierzchniUlica Piłsudskiego naprawa nawierzchniUlica Piłsudskiego naprawa nawierzchni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here