Firma meblarska inwestuje i poszukuje pracowników

5023
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Pres Mebel, firma produkująca meble, która już działa w Skarżysku, planuje zwiększyć zatrudnienie w naszym mieście.

Częstochowska firma jakiś czas temu ulokowała się w Skarżyskim Inkubatorze Technologicznym. Już rozwinęła działalność i obecnie wynajmuje osobną halę obok SIT, którą zamierza wkrótce kupić. Obecnie zatrudnia ok. 30 osób, a w najbliższym czasie chce jeszcze zwiększyć zatrudnienie.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej w urzędzie miasta mówił o tym Cezary Hadryś, właściciel i prezes firmy. – Uruchamiamy tapicernię i będziemy pilnie potrzebować tapicerów oraz szwaczek. Osobom, które nie mają wystarczających kwalifikacji, oferujemy szkolenia – powiedział.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Firma Pres Mebel nie wyklucza, że w dalszej przyszłości może w Skarżysku zatrudnić nawet kilkaset osób, również w innych zawodach. – Pres Mebel będzie bez wątpienia dużym partnerem Skarżyska, jeśli chodzi o liczbę zatrudnionych – powiedział prezydent Konrad Krönig.

Osoby zainteresowane pracą w Pres Mebel mogą nadsyłać swoje oferty na adres e-mailowy rekrutacja@presmebel.pl. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 733 547 047.

Pres Mebel to rodzinna firma, która wywodzi się z Częstochowy. Specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych. Jej głównym partnerem handlowym na terenie Polski jest firma Agata Meble. Pres Mebel współpracuje również z firmami zagranicznymi.

Pres Mebel poszukuje pracowników

Pres Mebel poszukuje pracowników
Cezary Hadryś – właściciel i prezes Pres Mebel

Pres Mebel poszukuje pracowników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here