REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Na te pytania odpowiada Karolina Topór, właścicielka niedawno otwartego salonu z bielizną w Skarżysku. Tam właśnie można nie tylko kupić biustonosz, ale też bezpłatnie skorzystać z usługi brafittingu.

Bravitacja to nowo otwarty salon z bielizną w Skarżysku. Wyróżnia się on spośród innych tym, że bezpłatnie oferuje swoim klientkom usługę brafittingu, czyli profesjonalnego doboru biustonosza. Karolina Topór, certyfikowana brafitterka, wyjaśnia, czym jest brafitting i dlaczego warto poświęcić kilka chwil, aby biustonosz dobrać naprawdę dobrze.

Brafitting = dopasowanie biustonosza

Wiele z Pań zadaje sobie pytanie, czym konkretnie jest brafitting. Tym, które znają podstawy języka angielskiego, nietrudno wywnioskować, że chodzi o dopasowanie biustonosza (bra = biustonosz, fitting = dopasowywanie).

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

bravitacja brafitting salon bielizny skarzysko

Ponad wszystko każda kobieta powinna być świadoma, jak ważny jest trafnie dopasowany biustonosz. Na ulicy nietrudno dostrzec, jak wiele kobiet nosi nieodpowiedni stanik, zupełnie niespełniający swoich funkcji.

Dobrze dopasowany biustonosz = wiele korzyści

Dobrze dopasowany bowiem nie tylko wyszczupla optycznie sylwetkę, ale ma również wpływ na nasze zdrowie! Odpowiedni biustonosz odciąża kręgosłup (szczególnie w przypadku pań z dużym biustem), podnosi piersi oraz modeluje ich kształt.

brafitting skarzysko kielce starachowice suchedniow szydlowiecDobrze dobrany biustonosz ma również zbawienny wpływ na kobiecą sylwetkę. Wizualnie, dobry biustonosz podkreśla talię, poprawiając ogólne proporcje kobiecej sylwetki. No i oczywiście poprawia prezencję samego biustu!

Wybierając biustonosz, należy zwrócić uwagę m.in. na:

  • wielkość miseczki
  • kształt miseczki
  • obwód w klatce piersiowej

I najlepiej poprosić o pomoc certyfikowaną brafitterkę!

W salonie bielizny Bravitacja można skorzystać z usług i oferty nie tylko osobiście. Bliskim można podarować bon podarunkowy na usług. To propozycja idealna dla panów. Najbliższa okazja już wkrótce – Dzień Matki. Voucher na usługi Bravitacji to idealny prezent, który doceni każda matka.

Salon bielizny z usługą profesjonalnego brafittingu Bravitacja mieści się w Skarżysku-Kamiennej. Na wizytę najlepiej jest umówić się na konkretną godzinę. Telefon kontaktowy 697 669 795.

W ofercie salonu z bielizną Bravitacja znajdują się:

  • biustonosze,
  • biustonosze sportowe,
  • biustonosze do karmienia,
  • figi,
  • rajstopy,
  • bielizna wyszczuplająca.

Karolina Topór jest certyfikowaną brafitterką, ukończyła kurs brafittingu, a wiedzę na temat swojej branży nadal poszerza, aby móc dobrać idealny biustonosz dla każdej kobiety, która zjawi się w salonie.

Karolina Topor certyfikowana brafitterka brafitting kielce
Karolina Topór, certyfikowana brafitterka

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to